Technický servis

Hoover Service vám poskytuje k dispozici hustou síť autorizovaných technických servisních středisek, aby vám byl zajištěn rychlý, efektivní a kvalitní servis.

 

Kontakt

V případě dotazů, neváhejte kontaktovat naši infolinku 7 dní v týdnu. Naši vyškolení operátoři se Vám budou plně věnovat a pokud se problém nevyřeší po telefonu, vyšlou k Vám technika – specialistu, který Váš spotřebič prohlédne a přezkouší, případně opraví.

Požadavky na technický servis hlaste kdekoliv v České republice telefonicky na čísle:

841.111.125

Jediné číslo servisní podpory Candy platné v České republice.

Než zavoláte ujistěte se, prosím, že máte 16-ti místné sériové číslo výrobku, které naleznete na produktu a že znáte datum zakoupení produktu. 

Kde najít sériové číslo?

Potřebujete technickou pomoc ohledně používání či údržby vašeho spotřebiče značky Hoover? Kontaktujte online naše servisní středisko, které vám poskytne potřebnou pomoc.

Kontaktujte nás online
Zákaznická linka 841.111.125

NÁVODY K OBSLUZE

Návod k obsluze každého spotřebiče lze rychle a snadno stáhnout ve formátu PDF přímo z webu – stačí vybrat produktovou řadu, název nebo kód spotřebiče.

HLEDAT

SERVISNÍ STŘEDISKA

Najděte si technické servisní středisko, které spravuje vaši oblast. Získáte výhodu pomoci od specializovaných techniků, kteří vždy znají novinky ohledně našich technologií a nových výrobků.

NAJÍT SERVISNÍ STŘEDISKO