Hoover představuje Athen Evo

Nové bezsáčkové akumulátorové tyčové vysavače s napájením o napětí až 32,4 V poskytující mimořádnou volnost pohybu a špičkový výkon. Díky době provozu až 120 minut můžete uklidit celou domácnost na jediné nabití. Řada zahrnuje modely na lithiové akumulátory, které poskytují vysokou výkonnost čištění, dlouhou životnost baterií a kratší doby nabíjení. Objevte volnost akumulátorového vysávání.

 

Sledovat video

Mimořádná výkonnost čištění

Athen Evo je porovnatelný s 2500W vysavačem napájeným ze sítě zárukou maximální výkonnosti čištění. Odstraňuje více než 100 % prachu z tvrdých podlah.

Nadprůměrná doba provozu

Nadprůměrná doba provozu

Celou domácnost uklidíte na jediné nabití – doba provozu činí u Athen Evo až 120 minut.

Maximální volnost pohybu

Inovativní systém EASY DRIVING umožňuje snadné čištění podél nábytku a dalších překážek ve vaší domácnosti. Speciální sklápění v úhlu 180° napomáhá dosáhnout i do těch nejobtížnějších míst jednoduchým otočením zápěstí – zcela bez námahy.

Vhodné pro všechny povrchy

Poháněný turbokartáč činí z modelu Athen Evo ideálního pomocníka pro čištění všech povrchů, i těch nejcitlivějších (například parket). 

Snadné použití

Athen Evo byl navržen, aby vám při používání poskytoval maximální pohodlí a flexibilitu.

Stav nabití akumulátoru vždy pod kontrolou

Jedinečný a praktický displej LED vám pomůže mít vždy přehled o stavu nabití akumulátoru. Displej rovněž umožňuje kontrolovat průběh nabíjení. Blikající kontrolka signalizuje, že je vysavač Athen Evo znovu připraven k použití.

Snadné čištění

Čištění poháněného turbokartáče je rychlé a snadné díky zvláštnímu systému uvolnění. K vyjmutí kartáče stačí dva jednoduché kroky, což snižuje možnost kontaktu s prachem. Snadné a hygienické.

Rychlé a snadné vyprázdnění nádoby

Vysavač Athen Evo má velkou nádobu na prach, kterou lze snadno vyjmout a vyprázdnit a která zamezuje styku s prachem. Rovněž má omyvatelný HEPA filtr. Tento filtr zachytí i ty nejjemnější prachové částice a je zárukou optimální filtrace a vyfukování pouze čistého vzduchu.

Svislá parkovací poloha

Vysavač Athen Evo se jednoduše skladuje během provozu i po něm, a to díky příjemné svislé parkovací poloze.

Lehký a praktický

S vysavačem Athen Evo se pracuje rychle a je praktický – hodí se tak dokonale pro čištění i těch největších povrchů s minimální námahou.

Výkon a design

Výkon a design

Mimořádně tenké provedení

Speciální ultratenké provedení kartáče umožňuje dosáhnout všude, i za postel či pod nábytek.

Maximální přilnavost během provozu

Konstrukce koleček a jejich speciální povrch s texturou zajišťují maximální přilnavost k podlaze.

Lepší přehled při čištění

Hlava kartáče disponuje diodami LED pro lepší viditelnost i v těch nejtmavších koutech (například pod postelí či jiným nábytkem).

Dvě úrovně výkonu

Úroveň výkonu lze zvolit dle potřeb pro libovolný typ čištění.

Funkce turba

Při náročném čištění lze použít funkci turba. Maximální výkon umožňuje účinné čištění i těch nejodolnějších nečistot.