ZÍSKEJTE DÁREK ZDARMA K VYBRANÝM

SPOTŘEBIČŮM HOOVER!

Je pro Vás nákup spotřebiče vždy velký zásah do Vašeho finančního rozpočtu? Zakupte si některý z našich vybraných produktů a získejte dárek k nákupu jako bonus! Zajímá vás, v jakém případě získáte část peněz zpět nebo dárek k nákupu? Objevte níže podrobná pravidla našich bonusových akcí Hoover

 

Seznam akčních nabídek

 

PŘI KOUPI SETU PRAČKY A SUŠIČKY ZÍSKÁTE JAKO DÁREK VYSAVAČ H-FREE ZDARMA

Vybavujete byt a rádi byste ušetřili místo? Doporučujeme set pračky a sušičky, který je možné postavit na sebe a ke kterému nyní můžete získat praktického pomocníka na každodenní úklid. Získejte k nákupu multifunkční tyčový vysavač Hoover H-Free 300 - HF322AFP 011.

 

objevit více
 

Plech jako dárek k troubám

K vybraným modelům trub nyní nabízíme po registraci hluboký plech zdarma.

objevit více
 

Tablety do myčky na 1 rok zdarma

Zakupte některý z vybraných modelů vestavných nebo volně stojících myček Hoover a získejte zásobu tablet na mytí nádobí na rok zdarma.

*Úspěšnou registrací získáte 4 balení tablet značky Care+Protect, které pokryjí spotřebu tablet na rok, při spuštění myčky 2x-3x týdně. Balení obsahuje 4 balení tablet po 30 ks, na vyzkoušení přikládáme také vzorky tří vůní koncentrovaného parfému do pračky 100% čistá esence, který je vhodný pro všechny druhy tkanin a 3v1 odstraňovač vodního kamene, odmašťovač a čistič pro myčky nádobí a pračky.

objevit více

Co byste ještě měli vědět?

Pro získání dárku zdarma se do 14 dní od zakoupení výrobku zaregistrujte na stránkách www.bonushoover.cz
Pro úspěšnou registraci je nutné mít připravený doklad o zakoupení spotřebiče (případně jeho čitelný scan) a údaje z výrobního štítku spotřebiče, následně obdržíte e-mail s potvrzením registrace a do 90 dní vám pošleme dárek zdarma.