Dynamic Extreme

Dynamic Extreme je pračka, která vám nabídne jen to nejlepší – tichá jako žádná jiná, s moderním designem, nízkou spotřebou a maximální spolehlivostí. Moderní lineární design je svými elegantními povrchy vhodný do všech prostředí. Prvotřídní materiály a detaily, například displej LCD a tmavé sklo.

Podívejte se na video
Un silenzio perfetto

Dokonalé ticho

Díky dokonale tichému invertorovému motoru zaručuje model Hoover Dynamic Extreme bezkonkurenční potlačení hluku a minimální vibrace během všech fází mytí. Zároveň přináší maximální úsporu energie.

Výkonnostní údaje

Výkonnostní údaje

  • Energetická třída: A+++ -50 %
  • Úspora 50 %
  • Dokonalé vyprání
  • Spotřeba snížena na minimum
  • Nesrovnatelně tišší

 

 

Domov stále pod kontrolou

Domov stále pod kontrolou

Díky aplikaci Wizard a rozhraní Wi-Fi budete se svými spotřebiči stále ve spojení, ať jste kdekoliv. S technologií One Fi naleznete ideální řešení svých potřeb a zajistíte nepřetržitou kontrolu nad svými spotřebiči.

Péče o látky

Péče o látky

Dynamic Extreme umožňuje prát pračku plnou různých typů látek všech barev s dokonalými výsledky i při rychlém praní a nízkých teplotách.  

Maximální přesnost praní

Maximální přesnost praní

Pokročilá funkce Kg Detector váží prádlo a s vědeckou přesností upravuje množství vody, spotřebu energie a dobu praní.

Žádné obavy

Žádné obavy

Systém prevence Acqua Stop je navržen tak, aby zabránil vytečení a zajistil uživatelům klidné spaní. V případě problémů či netěsností v přívodní hadici tento systém ochrání jak vaše prádlo, tak vaši domácnost.