FREEDOM 2V1

Univerzální bezdrátový vysavač

 

Freedom

Náš vysavač Freedom 2v1 používá lithium-ion baterii s výdrží až 25 minut, díky které se zbavíte nepohodlné manipulace s kabelem.

Ultra-lehký a univerzální, takový je Freedom, který můžete použít kdekoliv ve vaší domácnosti bez velké námahy. Díky rotačnímu kartáči a vyjímatelné ruční verzi odstraníte prach odkudkoliv.

Osvoboďte se od kabelů a vysávejte s vysavačem Freedom.

Prohlédněte si sortiment
 

Multifunkční

Ruční verzi použijte při vysávání v autě nebo na čalounění nebo vysávejte podlahu v celém bytě s širokou rotační hubicí. Kdykoliv potřebujete dosáhnout na strop či do vysokých míst, jednoduše nasaďte přiložené prodlužovací příslušenství a pavučiny na stropě již nebudou problém.

 

NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Freedom je vybaven dvěma způsoby nastavení výkonu. Pro rychlé zapnutí a vypnutí slouží tlačítko pod rukojetí. Jednoduchým přidržení palce na tlačítku přístroj zapnete a zachováte v provozu a uvolněním palce opět vypnete. Pokud chcete vysávat delší dobu můžete si zapnutí vysávání zaaretovat a opět jej odjistit, až když skončíte s vysáváním. Takto se vyhnete nepříjemnému dlouhému přidržení tlačítka.

 

Cyklonová separace prachu

Freedom používá technologii cyklónové separace prachu od nasátého vzduchu. Tímto způsobem je možné méně častěji  čistit filtr.

 

SNADNÉ VYSYPÁVÁNÍ

Vysypávání prachu jediným stisknutím tlačítka, které otevře víko, usnadní práci s vysavačem. Tento způsob je ideální, protože se vyhnete nepříjemnému prášení.

 

Model pro každého

Nabízíme výběr z modelů, které splní představu pro každé vysávání a každý rozpočet. Vrcholem modelové řady je model FD22RP, který je vybaven širokou škálou příslušenství, od mini turbo kartáče na odstraňování zvířecích chlupů, až po praktický držák pro zavěšení na stěnu.

Prohlédněte si sortiment