H-FREDGE 700 MAXI

H-FRIDGE 700 MAXI

The new healthy way to preserve*
*Nová zdravější cesta, jak skladovat vaše potraviny

Získejte extra místo s mnohostranným využitím. Nová cesta jak zdravě skladovat vaše jídlo.

 

CHILL THE WAY YOU LIVE

Hoover představuje lednici H-FRIDGE 700 MAXI – 3, která je výjimečná svojí konstrukcí s 5 dveřmi. Velká kapacita zajišťuje perfektní péči a podmínky pro vaše jídlo. Součástí H-FRIDGE 700 je speciální zásuvka s flexibilně nastavitelnou teplotou. Zásuvku lze použít jako chladící prostor, prostor s mírným mrazením nebo plnohodnotný mrazák, jak zrovna potřebujete. Teplotu můžete volit v rozmezí od +5°C do -20°C. Objevte víceúčelový polyhedrický prostor H-FRIDGE 700 MAXI, nový chytrý způsob, jak uchovat vaše jídlo čerstvé.

 

LEDNICE SE SPECIÁLNÍ VŠESTRANNOU ZÁSUVKOU

Využijte speciální zásuvku v lednici H-FRIDGE 700 MAXI jako přídavnou chladničku, která je při nastavení teploty +4°/+5°C ideálním místem pro potraviny, jež chcete oddělit od ostatních čerstvých potravin. (např. jídla navařená na týden dopředu, nebo sushi) Přepnutím zásuvky H-FRIDGE 700 MAXI lze prostor použít pro skladování a konzervaci jídel, např. sýrů, jídel připravených na týden dopředu a veškerých syrových jídel - mas, ryb a sushi za optimálních podmínek (0 ° C / -3 ° C).

 

ZÁSUVKA JAKO MÍRNÝ MRAZÁK

Zásuvka může být také nastavena na teplotu v rozmezí od -2°;C do -7°C. V takto nastavené teplotě se dobře skladuje mrazené jídlo, u kterého chcete předejít rychlému rozmrazení. Tato teplota chrání vlastnosti a chutě jídel a zajišťují bezpečné skladování čerstvých potravin do 7 dní. Využitím této speciální zásuvky můžete také optimalizovat spotřebu energie a ušetřit až 20% času* stráveného vařením. Kromě uvedených funkcí je také možné zásuvku využít pro skladování již hotových zmrazených potravin či pokrmů (jako je pečivo, maso, nebo domácí rybí carpaccio).

*V porovnání s vařením zmrazených potravin skladovaných při teplotě -18°C.

 

ZÁSUVKA JAKO DALŠÍ MÍSTO PRO MRAZENÉ POTRAVINY

Zásuvka H-FRIDGE 700 MAXI může být použita jako další místo pro mrazené potraviny (při nastavení teploty od -12°C do -20°C). Tato teplota je ideální pro skladování zmrzlin a sorbetů nebo speciálních zmrazených potravin vyžadujících více prostoru. Je možné ji využít i pro skladování vín nebo ledu.

 

MAXI KAPACITA A JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Obří lednice H-FRIDGE 700 MAXI nabízí kapacitu 429 litrů, včetně 29 litrové zásuvky s volitelnou teplotou. Její šířka je pak 83 cm. Lednice je vybavena chladícím systémem Total No Frost, který se postará o automatické odmrazení chladících i mrazících částí lednice. Kromě toho tato technologie zaručuje rovnoměrné rozprostření chladivého vzduchu na každé polici lednice.

 

MAXI VÝKON V NAPROSTÉ TICHOSTI

Tichý invertorový kompresor lednice je považován za jednu z nejúčinnějších, nejspolehlivějších a dlouhodobě nejlepší technologii pro snížení hluku (pouze 39 dBA). Zabraňuje plýtvání energie a udržuje ve vaší lednici stabilní teplotu.

.