H-KEEPHEAT

H-KEEPHEAT

COOK THE WAY YOU LIVE

První a jediná trouba, která zvládne kromě vaření pokrmy i uchovávat.

Společnost Hoover představuje velkou inovaci, která vám domů přináší možnost průkopnického profesionálního vaření: H-KEEPHEAT. První a jediná trouba na trhu, která je navržená tak, aby zajišťovala také uchovávání jídla. Díky vaření při nízkých teplotách umožňuje šetrnější zpracování potravin a stará se tak o zdravější nastavení vašich stravovacích návyků.

TRADIČNÍ ALE I INOVATIVNÍ ZPŮSOB VAŘENÍ

 

TRADIČNÍ VAŘENÍ VE DVOJITÉM PROSTORU

V H-KEEPHEAT můžete péct tradičním způsobem pečení v jednom velkém prostoru, nebo můžete prostor rozdělit na dva menší. Je to stejné, jako kdybyste měli dvě malé trouby - v každé je možné nastavit jinou teplotu a čas dle vybraného receptu. Výpary a vůně se nesmíchají: výsledky budou perfektní v obou prostorech.

 

VAŘENÍ PŘI NÍZKÉ TEPLOTĚ

Vaření při nízkých teplotách umožňuje zdravější zpracování potravin, nedochází u nich ke ztrátě výživových hodnot. Tento způsob je většinou využíván v profesionálních kuchyních, kde se snaží zvýraznit přirozenou chuť a vůni pokrmů. Díky této jedinečné možnosti používat tuto techniku doma, budou vaše výsledky stejné jako od profesionálního šéfkuchaře.

 

UCHOVÁVÁNÍ POTRAVIN

H-KEEPHEAT vám ukáže nové revoluční zdravější cesty pro uchovávání potravin. Model H-KEEPHEAT je vybaven revoluční technologií Exever, která uchovává jídlo při teplotě servírování až po 7 dní. Skladování potravin mezi 63°-70° zamezuje ztrátě nutričních hodnot a udržuje konzistenci, chuť i aroma jídla.

 

4 KROKY JAK UVAŘIT A UCHOVAT UVAŘENÉ POKRMY

INSTALACÍ APLIKACE HOOVER WIZARD ZÍSKÁTE DALŠÍ MOŽNOSTI

 

WI-FI PŘIPOJENÍ

H-KEEPHEAT je plně připojený, můžete jej ovládat pomocí aplikace a vyzkoušet další množství funkcí, které nabízí.

  • Nevíte co vařit? Aplikace nabízí více než 150 receptů.
  • Získejte až 20 nízkoteplotních receptů dopručených šéfkuchaři.
  • Ovádejte troubu na dálku a získejte Tipy&Rady, jak správně uchovávat uvařené pokrmy.
.