H-OVEN 700 STEAM

The healthiest way to cook a full menu

Hoover představuje novinku do každé kuchyně: H-OVEN 700 STEAM - trouba, která vás podpoří ve zdravější a chutnější přípravě pokrmů. H-OVEN 700 STEAM je 2v1 - tradiční, ale i parní troubou v jednom spotřebiči. Chytrá kombinace, která se skvěle postará o jakýkoliv pokrm. Vybrat můžete ze 3 různých pečících režimů: manuální, asistované pečení a automatické pečení pro přípravu kompletního menu.

 

MANUÁLNÍ REŽIM

Ukažte, že umíte péct s láskou: přidejte kdykoliv během pečení trochu páry a získejte tak výborný zdravý pokrm.

 

ASISTOVANÝ REŽIM

Vyberte, jaké jídlo se chystáte péct, nastavte čas pečení a trouba automaticky zvolí, jaké množství páry je nutné použít pro dokonalý výsledek.

 

AUTOMATICKÝ REŽIM

Získejte navíc 20 receptů zaměřených na pečení s párou. Vyberte si z nich jeden pomocí aplikace Wizard a trouba H-OVEN 700 STEAM se automaticky nastaví tak, aby jej uvařila co nejlépe.

PLNÉ PROPOJENÍ

H-OVEN 700 STEAM je plně připojena k Wifi se snadným přístupem k nespočetným a užitečným funkcím pro co nejlepší vaření:

- Objevte v aplikaci Wizard více než 150 tradičních receptů popsaných krok za krokem.

- Získejte 20 zdravých receptů zaměřených na vaření v páře, které vytvořili odborní kuchaři.

- Vytvořte si a uložte výběr z vašich oblíbených receptů.

FUNKCE NAVÍC

Žádná ztráta nutričních hodnot

Žádná ztráta nutričních hodnot

Díky vodivosti páry, která zabraňuje přímému vystavení zdroji tepla, zajišťuje H-OVEN 700 STEAM rychlejší vaření a žádné ztráty vitamínů. Nejen, že bude pečení zdravější, ale při pečení s párou se také zachovávají veškeré nutriční hodnoty potravin a jsou pak i lépe stravitelné.

Více pohodlí pro vás

Více pohodlí pro vás

Na konci pečícího programu je zbytková voda sesbírána do zásuvky, kterou lze snadno vyjmout a vodu z ní vylít. Po skončení programu není třeba vnitřek trouby manuálně čistit, zmenšuje se tak riziko přenosu a šíření bakterií.

Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

Ovládací panel s textovým displejem doplňuje komfortní uživatelsky přívětivou manipulaci s troubou.