H-OVEN 700 s umělou inteligencí

Pečení na míru.

Díky aplikaci Hoover Wizard a umělé inteligenci, která je její součástí a která rozpozná váš hlas a zapamatuje si vaše zvyky, vám trouba  H-OVEN 700 umožní uspořádat váš čas co nejpraktičtějším způsobem. Tuto troubu je možné připojit na vaši domácí WiFi a propojit se systémem Alexa a Google Home. Navíc díky velkému barevnému displeji TFT máte snadný přehledný přístup k nastavení trouby a výběru z pestré škály přednastavených receptů.

 

Trouba H-OVEN vám rozumí

Díky hlasovému asistentovi, kterého je možné využít v rámci aplikace Wizard, můžete s Vaší troubou komunikovat hlasem, a to i tzv. ''na dálku''. Vaše ruce zaměstnané přípravou vybraného receptu tak již nebudou problém - budete moci příkazy zadávat přirozeně hlasem, jako opravdovému asistentovi.

 

Trouba H-OVEN radí

Funkce ''My Chef'' vám umožňuje vybrat si a uložit oblíbené programy, trouba se tak snadno sžívá s vašimi zvyky a požadavky. Vyberte si z nabídky receptů ty, které nejlépe odpovídají Vašemu životnímu stylu a objevte dalších více než 200 možností, které aplikace Wizard při propojení s troubou nabízí. Poradí Vám mimo jiné i jaké potraviny je zrovna vhodné vařit v danou sezónu a jak a co vařit v rámci vašeho typu stravy nebo vaší preference určitých potravin. Kromě rad ohledně vaření se také v aplikaci dozvíte počet kalorií k vybranému pokrmu, nebo užitečné rady, jak vaši H-OVEN správně ovládat a čistit.

 

H-OVEN 700 udělá vše za vás

Použitím přednastavených doporučených programů vaření zaručujeme , že vaše jídlo vaříte tím nejlepším způsobem - se zachováním výživové hodnoty a chuti. Díky sondě Meat Probe, vysoce přesné sondě určené k detekci vnitřní teploty vašeho jídla v daném okamžiku, můžete sledovat průběh vaření pokrmu a podle toho stanovit, kdy jídlo vyjmout. Jakmile je hotovo, budete informováni oznámením na vašem chytrém telefonu.