PŘIPOJTE SVŮJ H-PURIFIER K APLIKACI HON

Připojte si H-PURIFIER k aplikaci hOn a získejte přístup k nastavení celé řady funkcí, které vám ještě více usnadní ovládání vaší čističky vzduchu.

 

ŘÍZENÍ A KONTROLA

Můžete si přes aplikaci nastavit jakýkoliv režim nebo nastavit funkci zvlhčovače či aroma difuzéru. Kontrolujete stav čističky, aplikace vás také včas upozorní na nutnost údržby, po ruce budete mít návod k použití, dostanete se k sekci tipy a triky. Můžete sledovat video návody a nastavit si specifické programy a notifikace. Přes aplikaci hOn si také můžete nastavit ovládání H-PURIFIER přes Amazon Alexa nebo Google Home.

Sensor hladiny CO je vždy zapnutý a upozorní Vás akustickým signálem a zároveň přes aplikaci hOn na nebezpečnou hladinu CO ve vzduchu.

 

SBĚR INTERNÍCH A EXTERNÍCH DAT

Díky připojení Wi-Fi kontroluje H-PURIFIER vnitřní a vnější prostředí. Poskytuje srovnání v reálném čase a automaticky pracuje na vyvážení vzduchu u vás doma. Aplikace hOn poskytuje data o přítomnosti částic: PM2.5, PM10 and VOC. Statistiky a grafy v aplikaci hOn Vám mohou být nápomocné ke zlepšení vzduchu u Vás doma.

Díky aplikaci hOn si můžete zkontrolovat index AQI (index kvality ovzduší) a získat denní předpověď a prohlížet si historická data. Informace o kvalitě vnějšího ovzduší se skládají ze statistik a třídenní předpovědi.

 

VLASTNÍ ALERGICKÝ PROFIL

Po stažení aplikace dostanete možnost vytvořit si vlastní profil alergika a vybrat nejběžnější alergeny, na které jste citliví. Díky tomuto nastavení Vám čistička bude hlídat přesně co potřebujete, přizpůsobí tomu svoje fungování a pomůže vám zajistit čistější a zdravější prostředí.

Aplikace hOn monitoruje přítomnost alergenů ve venkovním prostředí a předává informaci do čističky. Po nastavení vašeho profilu se automaticky spustí režim pylové alergie, který vás upozorní v případě detekce vybraných pylů.

 

HLADINA PYLU

Aplikace hOn se vždy stará o zmírnění zdravotních obtíží lidí citlivých na respirační obtíže. Údaje o pylu se zobrazují podle vašeho uživatelského alergického profilu, aby vám poskytly ty nejrelevantnější informace.

Lze nahlédnout do historických údajů a jsou k dispozici také předpovědi. Data lze filtrovat také podle týdne nebo měsíce.