Hoover ambasadoři

Hoover ambasadoři

Hoover ambasadoři

Hoover ambasadoři

 

Seznamte se s ambasadory Hoover

Hoover přináší do vašich domovů spotřebiče, které se přizpůsobí vašim potřebám tak, abyste se mohli věnovat tomu, co vás baví a v čem jste výjimeční. Díky chytrým spotřebičům tak nebudete muset myslet na každodenní starosti o domácnost, ale budete moci věnovat více péče vaší rodině, kariéře nebo koníčkům. Tomu říkáme spotřebiče šité na míru. Buďte stejně výjimeční, styloví a úspěšní jako ambasadoři Hoover, kteří naše spotřebiče zapojili do svých domácností.

 

Lenka Hnidáková

majitelka obchodu Lelí‘s Cupcakes

Proč Hoover?

,,Protože je to profesionál jako my.“

O Lelí

„Jsem hrdou ambasadorkou značky Hoover. Vystudovala jsem mediální komunikaci a našla se v práci v digitální agentuře. Strašně mě to bavilo, protože ráda vymýšlím nové věci, kampaně a způsoby propagace, ale brzy mi začalo vadit, že po mně nic nezůstává, že nebuduji vlastní značku. Když mi do cesty přišly cupcakes, bylo to jako dostat dar z nebe. A já sama sebe považuji za živoucí důkaz toho, že když se nebojíte učit něco nového, můžete vždycky změnit svůj život a to co děláte. Miluji svou sladkou práci. Jsem nadšenec, vymýšlím, navrhuji, peču, zdobím a ochutnávám pro vás malé roztomilé dortíky. Dělám svět sladším místem. Baví mě porušovat pravidla dělat věci jinak, lépe, chutněji, krásněji a srdcem. Jsem ta, která pro Vás otevřela první pražský cupcake obchod.‘‘

Lenka vaří a peče pro svou rodinu na naší indukční varné desce s praktickou Flexi zónou HIFS430B  a v troubě s dvojitým prostorem a pravým horkým vzduchem HOAZ 8673 IN/E. Nahlédněte do její kuchyně na Instagramu @lelihnidakova.

 

Lenka Vacvalová

slovenská herečka, moderátorka, návrhářka a běžkyně ultra maratónů

Proč Hoover?

„Práčka Hoover mi povie, aké bude dnes počasie, takže mám konečne niekoho, kto mi oznámi, že nemusím ísť dnes behať. A naviac každý deň periem , takže mi neuveritel‘ne ul‘ahčuje život.“

O Lence

„Ako nadšená ambasadorka sa musím priznať, že značka Hoover perfektne doplnila môj aktívny život odohrávajúci sa medzi horami a fashion svetom.

Som vyštudovaná herečka, ktorú mohli l‘udia zaregistrovať v mnohých českých a slovenských seriáloch. Dlhé roky sa tiež venujem moderovaniu a móde.

A i keď by to na prvý pohl‘ad odhadol málokto, mojou vel‘kou vášnou sú ultramaratony. Závodmi na sto kilometrov, či niekol‘kodňovými prebehmi sa snažím na sociálnych sieťach inšpirovať svojich folowerov a ukázať im, že život začína na konci našej komfotnej zóny a že cez tie najťažšie kopce vedie cesta za tými najkrajšími výhl‘admi.“

Lenka ovládá přes mobilní aplikaci svou novou pračku řady AXI AWMPD 49LH7/1-S, která se díky umělé inteligenci přizpůsobí vašim zvyklostem a téměř všechnu práci s péčí o prádlo vyřeší za vás. Navíc pračka komunikuje se sušičkou řady AXI ATD HY10A2TKEX-S, takže na vás je jen prádlo do sušičky vložit a nastavení programu už bude připraveno. Sledujte, jak naše pračka a sušička usnadňuje péči o prádlo Lence na jejím Instagramu @lenkavacval.

 

David Svoboda

olympijský vítěz v moderním pětiboji,trenér

Proč Hoover?

„Jsem single a neustále v pohybu. Na svoji domácnost nemám čas, ale vyřešil to za mne sortiment domácích spotřebičů Hoover. Vysavače, pračka, sušička a myčka, to je všechno, co potřebuji.“

O Davidovi

„Vždycky mě bavilo to, co nějak souviselo s pohybem. Od malička jsem proto zkoušel a trénoval všechny možné sporty. Šlo mi to a měl jsem z toho jednoduše radost.

Doma jsem měl skvělé zázemí, o všechno bylo postaráno. Rodiče mi pomáhali a já měl své tajné sny. Chtěl jsem být nejlepší. V šestnácti jsem objevil moderní pětiboj a vnitřně cítil, že to je ono. Postupně jsem naplnil všechny svoje ambice a cíle. Jako první Čech jsem v pětiboji vyhrál Olympijské hry a dostal se až na vrchol. Tréninku jsem dával 100%, všechno ostatní bylo až na druhém místě. Dnes jsem zase na startu.

Nedávno jsem s reprezentací skončil a začínám druhou kariéru. Ve sportovním prostředí chci zůstat a zase mám velké plány a zázemí je pro mě důležité. Zatím žiju sám, ale zůstávám v klidu. Jsem ambasadorem značky Hoover a i díky pomoci jejich spotřebičů věřím, že mohu dokázat cokoli na světě.

O úklid v Davidově domácnosti se stará několik našich vysavačů. Multifunkční tyčový vysavač H-Free HF722HCG 011, se kterým díky jeho lehké konstrukci a široké škále příslušenství vysajete i špatně přístupná místa, radiátory, interiér auta nebo třeba chlupy od zvířecích miláčků. Robotický vysavač ROBO.COM3 RBC090/1 011, který prostřednictvím wi-fi a mobilní aplikace můžete zapnout i z kanceláře. Dalším pomocníkem je vysavač na matrace a čalounění Ultra Vortex MBC500UV, který díky UV světlu ničí roztoče a alergeny. Jak fungují u Davida sledujte na Instagramu @svobodadave.


VÍCE V GALERII