Barevné trendy pro rok 2020

null

Rok 2020 je konečně zde společně s dlouhou řadou tipů k tomu, jak si přizpůsobit domov podle letošních trendů. Barevné trendy jsou jistě jedny z nejdůležitějších, protože dobře ukazují směr, kterým se bude ubírat odvětví designu a módy v následujících dvanácti měsících.

Podle společnosti Sherwin-Williams, předního amerického výrobce barev a nátěrů, bude rok 2020 rokem uklidňujících palet, které se silně inspirují přírodou a dokážou navodit pohodu v domácím prostředí. Ta nás – nebo přinejmenším našem smysly – přenese daleko od hektického tempa každodenního života ve městě.

Chcete-li si předělat domov, zde je několik barevných palet, které můžete použít ve svých místnostech. 

Mantra

Paleta Mantra se vyznačuje řadou uklidňujících barev vyvážených mezi teplými a chladnými odstíny, proto je ideální pro místa určená ke studiu a práci.

Haven

Dá se říci, že paleta Haven se nejvíce inspiruje světem přírody. Vyvolává dojmy moře, písku a lesa a dokonale doplňuje obytný prostor.

Heart

Organické a jemné odstíny palety Heart se inspirovaly barvami korálů, roklí a země. Navozují přirozený pocit pohody a otevřenosti, proto jsou ideální pro ložnici.

See Also

Newsletter