Oživte svůj domov: barvy a dekory pro léto 2022

null

Nové barvy, nové dekory, nový domov

Ještě nikdy předtím jsme se nestarali o náš domov tak, jako v posledních letech. Optimismus a touha po změně a obnově jsou hlavními protagonisty, a pokud hledáte inspiraci pro závan novoty ve svém domově, je tento článek určen právě vám. Přírodní tóny, světlé barvy, přírodní dekorační prvky, světla a mnoho dalšího. Podívejme se na nejlepší možnosti, které vám umožní dosáhnout dokonalého řešení pro váš domov.

Zelená, zelená a zelená

Potřeba vrátit se a žít v kontaktu s přírodou se promítla i do vybavení domácnosti, proto se lidé a designéři snaží vnést do domova přírodu a přírodní prvky. Ruční práce, přírodní materiály, zelené stěny a sušené květy jsou tou nejlepší kombinací pro zútulnění vašeho domova v neuvěřitelném stylu.

Klíčem je fantazie: mix&match

Tato vlna pozitivity a potřeba vyjádření a sebepotvrzení nachází prostor ve stylu zvaném mix&match. Výstřednost, potisky, vzory nebo jasné barvy jsou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí popustit uzdu své představivosti, fantazii a kreativitě.

PANTONE 17-3938 Very Peri

Very Peri je název fialkové barvy. Využívá se již v oblastech módy, líčení a designu. Barva Very Peri, která je směsí modré, fialové a růžové, dokáže upoutat pozornost každého, ale není příliš snadné ji kombinovat, je však ideální pro letní paletu a barvy jako oranžová, žlutá a tmavě modrozelená. Co se týče designu, je ideální pro doplňky, jako jsou polštáře, designové předměty nebo jiný drobný nábytek. Módní detail, který dodá vašemu domovu jedinečný styl.

Jste romantik? Potpourri je vaše barva

Svěží, elegantní a rozhodně romantická. Potpourri je velmi světle růžová barva, která do vašeho domova vnese pocit lehkosti a dobré nálady. Snadno se kombinuje a lze ji použít v každé místnosti: od obývacího pokoje až po koupelnu. Nejlepší kombinace? Nábytek v barvě potpourri, zlaté a zelené detaily a krásné rostliny.

Zdravíme dobrý humor, zdravíme Coral Rose

Barva energie a pozitivních vibrací. Coral Rose, korálově červená růžová, je velmi univerzální a skvěle se hodí na stěny nebo malé dekorativní předměty. Jak ji kombinovat? Nábytek a textilie v béžových a krémových odstínech nebo nábytek z mangového dřeva.

Prohlédněte si také

Newsletter