Jak mohou spotřebiče s konektivitou zlepšit vaše pohodlí a vedení domácnosti

null

Využívejte domácí spotřebiče naplno

Domácí spotřebiče tvoří základní součást našeho každodenního života. Pomáhají při všem od praní po vaření, chlazení a mytí. Nové technologie, vyvinuté v několika posledních letech, postupně proměňují jak způsob obývání našich domovů, tak způsob, jakým komunikujeme se svými spotřebiči. Tyto nové inovace nejen přispěly k lepšímu vedení domácnosti, ale také nám usnadnily život.

Jaké výhody vlastně přináší domácnost připojená k domácí Wifi síti? Jaký užitek můžeme získat z těchto nových trendů ve vývoji? Za tímto účelem vyvinula společnost Hoover inovativní aplikaci hOn, která vám umožní zlepšit fungování spotřebičů díky širokému obsahu a funkcím pro vedení domácnosti.

Lepší energetická účinnost

Když propojíte své domácí spotřebiče skrze Wifi síť s aplikací hOn, budete moci v reálném čase pořizovat údaje, abyste mohli monitorovat spotřebu energie. Aplikace bude sledovat vaše návyky týkající se používání a předkládat vám doporučení, jak zlepšit energetickou účinnost, ušetřit peníze a zároveň brát ohled na životní prostředí. Také vás upozorní na případné poruchy, které by mohly ovlivnit celkovou účinnost. Pro některé spotřebiče, například pračky nebo sušičky, jsou k dispozici také doporučení ohledně ideálního dávkování pracích prostředků, aby se předešlo veškerému plýtvání.

Větší kontrola nad každodenními úkony

Kolikrát se vám už stalo, že jste zapomněli prádlo v pračce, kde leželo vlhké a začalo zapáchat, nebo jste nechali v chladničce zbytky, které jste museli vyhodit? Aplikace hOn vám poskytne příležitost dostávat všechny potřebné informace o domácích spotřebičích přímo do smartphonu. Budete moci kontrolovat průběh praní nebo sušení, kvalitu vzduchu v místnosti nebo stav uložených potravin.

Naprosté pohodlí

Mezi obsahem dostupným prostřednictvím aplikace hOn najdete mnoho užitečných funkcí, které vám pomohou užívat si domova v nejvyšší míře. Jestliže máte rádi víno, virtuální sklípek vám umožní vytvořit si vlastní zásobu vína a poradí vám, jaký pokrm se ideálně hodí k vaší oblíbené láhvi.

Díky funkcím určeným pro pračku a sušičku budete mít prádlo vyprané tak dobře, jak to jen půjde. Funkce Scan to Care vám doporučí nejvhodnější cyklus pro každý konkrétní kus prádla, stačí vyfotit štítky na oděvech. Také získáte přístup k více než 40 dalším programům pro praní a sušení podle vašich potřeb. Chcete si doma vytvořit pohodlné a bezpečné prostředí pro sebe i rodinu? Propojte čističku vzduchu H-PURIFIER s aplikací hOn a díky osobně přizpůsobeným programům získáte kontrolu nad kvalitou vzduchu ve vaší domácnosti.

Co dalšího vám může aplikace hOn nabídnout pro vedení domácnosti? Stáhněte si ji ještě dnes a uvidíte!

Prohlédněte si také

Newsletter