Ekologické praní

null

My všichni si stále více uvědomujeme důležitost ochrany životního prostředí a každý z nás se tak snaží každý den přemýšlet nad plýtváním materiály. Jeden příklad za všechny: Zejména v období častého praní a období výměny a uskladnění sezónního oblečení můžete s naší pomocí prát šetrněji a pošetřit tak kromě peněz i naši planetu. My v Hoover se o životní prostředí zajímáme a doporučujeme následovat tyto rady:

  • Používejte pračku nejnovější generace: Staré spotřebiče jsou méně účinné a spotřebovávají mnohem více elektrické energie než spotřebiče nové generace. Pokud chcete vaše prádlo prát co nejefektivněji a nejlépe a zároveň se chovat ohleduplně k životnímu prostředí, je nezbytná nová pračka!
  • Perte teprve až když naplníte celou pračku: Perte teprve tehdy, když nashromáždíte tolik špinavého prádla, abyste naplnili celou pračku. Narozdíl od praní poloviční náplně snížíte spotřebu elektrické energie. Kromě úspory energie, vody a pracího prostředku sloučíte několik činností do jednoho procesu. Díky tomu Vám zůstane více volného času pro sebe a své koníčky.
  • Sušte prádlo venku: V domě s dětmi není lehké se sušičky prádla vzdát. Nicméně především v létě je možné využívat slunečné a teplé dny a sušit prádlo venku. Za méně intenzivní používání sušičky budete odměněni nižší spotřebou elektrické energie v domácnosti.
  • Perte ve správný čas: Pokud využíváte dvojí tarif, zjistěte si u svého dodavatele elektrické energie časy zapnutí nízkého tarifu. Praní je obvykle finančně nákladnější během dne, neboť platí vysoký tarif. Využívejte funkci odloženého startu: Vložte prádlo do pračky ve dne a nastavte ji tak, aby se spustila večer (nebo, pokud je to možné, až v noci).

Řada praček značky Hoover bude Vaším dokonalým spojencem nejen během tohoto horkého léta, ale i po zbytek roku!

wash the way you live

See Also

Newsletter