Jak se zbavit zvířecích chlupů

null

Každý, kdo vlastní čtyřnohého přítele, Vám potvrdí, že se jeho chlupatý miláček stal právoplatným členem rodiny... Kromě neuvěřitelné dávky náklonnosti a sympatie, kterou zvířata projevují svým majitelům, se nyní prokázalo, že psi, kočky a další chlupatí miláčci výrazně zlepšují kvalitu lidského života, snižují stres a naopak v mnoha případech vylepšují náladu. Na druhou stranu vyžadují od svých páníčků hodně pozornosti a přiznejme si, i nějaké oběti. Například nutnost vysávání chlupů, kterých se opravdu nezbavuje snadno.

Mezinárodního den zvířat, který připadá na 4. října, je sice už za námi, tyto tipy, jak snadno a efektivně vyčistit váš domov od Vašich čtyřnohých mazlíčků vám ale přijdou vhod kdykoliv!

Nábytek

Stejně jako lidské vlasy mají i zvířecí chlupy silný elektrostatický náboj. Mají tak tendenci zachytávat se na nábytku a je pak mnohem těžší je odstranit. Dobře se odstraňují elektrostatickou prachovkou nebo vysavačem se speciálním kartáčem navrženým tak, aby vysál nečistoty i z těch nejhůře přístupných rohů nábytku.

Koberce

Koberce a předložky jsou nepochybně jedním z nejoblíbenějších bytových doplňků, ale zároveň i jedním z míst, kde se obvykle chlupy domácích mazlíčků hromadí. Koberce snadno vyčistíte, aniž by došlo k poškození materiálu, pokud použijete vysavač nejnovější generace s programem na vysávání jemných povrchů a sadou příslušenství a kartáčů.

Podlahy

Na podlaze jsou zvířecí chlupy vždy nejvíce vidět. Pokud chcete zvířecí chlupy rychle a efektivně odstranit, existuje pouze jedno řešení - dobrý vysavač. Nejnovější modely jsou vybaveny kartáči, které jsou navrženy tak, aby nedocházelo k ucpávání. Navíc mají zabudované filtry, které zachytí i ty nejjemnější částice.

Hledáte produkt, který splňuje všechny tyto požadavky? H-FREE 500 je ultralehký, snadno manévrovatelný a neuvěřitelně účinný bezdrátový vysavač značky Hoover, který navždy vyřeší problém se zvířecími chlupy v domácnosti!

See Also

Newsletter