Jak udržovat dětský pokoj na hraní v čistém stavu

null

Domov je ideální místo pro hraní

Děti si rády hrají, ať jsou venku, nebo v místnosti. Některé mají to štěstí, že mohou mít v domě celý pokoj na hraní, který je vyhrazen pro jejich oblíbené hračky a činnosti. Jenže udržovat pokoj na hraní uklizený a v naprosté čistotě nemusí být snadné. Seznamte se s našimi tipy, které zajistí štěstí a klid dětem i rodičům.

 

Začněte čištěním vzduchu

Je jasné, že když si dětí hrají, není bezpečné nechávat otevřená okna, nicméně častá výměna vzduchu má zásadní význam pro zdravé a hygienické prostředí pokoje na hraní. Proto zvolte dobu, kdy děti nejsou doma, a po celou dobu uklízení nechte otevřená okna v pokoji.

 

Odstraňujte prach a dezinfikujte povrchy

Dětské pokoje na hraní jsou obvykle plné předmětů na podlaze i v policích. Začněte tím, že pečlivě odstraníte prach z výše umístěných povrchů a jemným sprejem je přesně vydezinfikujete. Nezapomeňte přemístit věci z obvyklých míst, abyste mohli vyčistit i ty nejskrytější kouty.

 

Luxujte a dezinfikujte podlahy

Většina dětí, většinou těch nejmenších, tráví spoustu času na podlaze pokoje na hraní, proto je velmi důležité udržovat ji v čistém a sterilizovaném stavu. Zvažte pravidelné používání parního mopu, který zaručeně odstraní všechny mikroby a bakterie. Tip navíc? Zkuste dočasně odstranit všechny hračky z podlahy, aby bylo čištění důkladnější a přesnější.

 

Vždy je čas na probírání

Při úklidu dětského pokoje na hraní sebou jednou za čas vezměte krabici. Zkontrolujte hračky a hry, zda některé z nich nejsou rozbité, nebo se již nepoužívají. Seberte je do krabice a rozdělte na ty, které je třeba opravit, a ty, které lze věnovat. Může to být zábavná a poučná činnost, kterou můžete provádět společně se svým dítětem!

 

Vyberte si správné spojence

Dětský pokoj na hraní může představovat jeden z nejnáročnějších prostorů na úklid a udržování čistoty, proto je velmi důležité vybrat si výrobky, které vám pomohou zefektivnit a usnadnit uklízení.

Také výběr správné doby pro uklízení nemusí být snadný. Co třeba tehdy, když děti spí? H-POWER 700 je neobyčejně tichý vysavač s mimořádně hygienickým účinkem. A pokud hledáte nějakou pomoc s každodenní údržbou, můžete se naprosto spolehnout na inovativní robotický vysavač H-GO 300 HYDRO, který zaručuje chytré čištění a vytírání, i když nejste doma.

See Also

Newsletter