Děti na palubě: jak udržovat vozidlo v čistém stavu

null

Děti mohou znesnadnit udržování interiéru vozidla v čistém a upraveném stavu; svačiny, hračky a skvrny se snadno změní v nepořádek, ať se jedná o pětihodinový výlet nebo pětiminutovou jízdu do obchodu.  

I když to vypadá jako těžký úkol, není nemožné to dokázat. Nedělejte si starosti, pokud s tím bojujete, zde je několik pravidel, které je třeba dodržovat při přepravě dětí.

Omezte svačiny

Při cestování s dětmi jsou svačiny nepřítelem číslo jedna. Nečistoty a drobky se snadno rozšíří všude kolem a jeden prostý džus v krabici ze může snadno změnit ve skutečnou pohromu. Samozřejmě se tomu nelze zcela vyhnout, ale můžete omezit svačiny jen na dlouhé jízdy a umístit na zadní sedadlo malý odpadkový koš pro děti. Pak budete nejen mít vozidlo bez nečistot, ale také naučíte děti, jak důležité je udržovat čistotu a pořádek.

Myslete dopředu

Říká se: „Prevence je lepší než léčba.“ S tím nelze než souhlasit. Cestování s dětmi nevyhnutelně vnese určitý chaos do interiéru vozidla, takže proč nezajistit, abyste byli vždy připraveni na jakékoli potíže? Úložné boxy, hrnky s ochranou proti vytékání a ubrousky jsou mocní spojenci proti skvrnám a nepořádku. Chcete-li pokročit dále, můžete sebou vozit láhev s čisticím prostředkem a látku, abyste ihned vyřešili jakýkoli problém.

Stanovte určitá pravidla

Prevence znamená rovněž stanovení určitých základních pravidel. Nejen pro děti, ale také pro sebe. Nejdůležitější je jistě pravidlo „co jde dovnitř, musí jít i ven“. Kolikrát jste si přinesli věci do vozidla a potom na ně zapomněli? S tímto pravidlem se již tímto problémem nemusíte zabývat. Až přijedete domů, věnujte několik minut posbírání všech věcí, které jste předtím přinesli do vozidla, a vyneste je ven. Tím se vyvarujete hromadění věcí vzadu ve vozidle.

Pokud usilujete o dokonalost, musíte si pořídit Hoover H-HANDY 700.

Jedná se o malý, ale výkonný vysavač, který se vypořádá s veškerým úklidem uvnitř vozidla. Důvodem je Direct Impulse Motor, který zvyšuje své otáčky, aby dosáhl vynikajícího sacího výkonu.

Nábytkový nástavec vám přinese úžasné výsledky na tkaninách a prachový kartáč se postará o tvrdé povrchy, zatímco štěrbinový nástavec vám pomůže dosáhnout do každého rohu a úzkého prostoru.

See Also

Newsletter