Jak vybrat vysavač, který je pro vás jako stvořený

null

Co od vysavače potřebujete?

Prach se skrývá opravdu všude, a proto je vysavač zařízení, které nesmí chybět v žádné domácnosti. Na trhu se nachází řada různých typů, a tak může být jeho nákup opravdu těžkým oříškem. Platí tedy zlaté pravidlo –měl by to být vysavač, který bude co nejlépe vyhovovat vašemu domovu a vašim potřebám. 

Stále nevíte, kde začít? Zde je náš průvodce výběrem těch nejlepších vysavačů.

Zanalyzujte váš domov

Jak velký je váš dům? Má více než jedno patro? Jaký typ podlah máte doma? Při nákupu nového vysavače mohou tato hlediska výrazně ovlivnit váš výběr.  Některá zařízení jsou ovladatelnější a lehčí, některá mají větší sací výkon a delší dobu provozu, což umožňuje zvládnout rozsáhlejší plochu a jsou snadno přenositelné.

Akumulátorové tyčové vysavače

Pokud hledáte vysavač, který se snadno ovládá, měli byste zvážit variantu H-FREE 500, nejlehčí a nejkompaktnější akumulátorový tyčový vysavač značky Hoover, který se dostane do všech koutů díky své inovativní hubici H-Lab Flat&Drive. Díky své lithiové baterii H-Lab s dlouhou výdrží dokáže s pomocí příslušenství vysávat velké domácnosti až 40 minut. 

Vysledujte, jak vypadá váš rutinní úklid…

Pokud máte děti, domácí mazlíčky nebo trpíte alergiemi, patříte možná k těm, kteří vysávají svůj domov každý den a občas i častěji než jednou denně, čímž se z vysávání stává opravdová rutina. V tomto případě je nezbytný kompaktní a snadno skladný vysavač, protože zařízení, které je obtížně dostupné a nedá se rychle použít, vám úklid zpomalí a vy budete akorát mrzutí.

Ruční vysavače

Ruční vysavač může být při vašem nabitém programu dokonalým spojencem. Vysavač Hoover H-HANDY 700 vám pomůže udržet váš domov v naprosté čistotě a poradí si i s nečekanými obtížemi. Jedná se o malý, ale výkonný vysavač, který je vybaven sadou specializovaného příslušenství pro různé potřeby a EPA filtrem pro optimální filtraci vzduchu a dlouhý výkon. Mezi příslušenstvím najdete prachový kartáč na tvrdé povrchy, štěrbinovou hubici na rohy a úzké prostory a hubici na nábytek a čalounění. Součástí vysavače H-HANDY 700 PETS je rovněž inovativní příslušenství s motorizovanou hubicí. Toto příslušenství vám pomůže snadno odstranit chlupy a alergeny domácích mazlíčků z pohovek, křesel a textilií. Ale to není všechno! Vysavač H-HANDY 700 dokáže nejen vysát, ale také vám pomůže udržet váš dům uklizený a organizovanější: pomocí sady pro úsporu místa H-HANDY 700 Space Saver Kit budete moci své potraviny vakuově uzavřít, aby zůstaly déle svěží, nebo budete moci vakuově zabalit své oblečení, abyste získali více místa ve vašem šatníku.

Kolik máte času na vysávání?

Víme, že život je hektický a někteří z nás nemusí být tak často doma, aby mohli tyto rutinní domácí práce zvládnout. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, jak zkrátit čas úklidu na polovinu?

Aku vysavače a parní čističe

Akumulátorový tyčový vysavač H-FREE 500 HYDRO PLUS je vybaven hubicí Hydro 2v1, pomocí které můžete nejen vysávat, ale i vytírat, takže úklidem strávíte méně času.

Pokud toužíte po dokonalé čistotě a hygieně, měli byste zvážit parní čistič H-PURE 700 STEAM, vysavač a parní čistič 2 v 1, který umožňuje vysávání, napařování nebo obojí najednou. Působení páry zaručí bezpečné a hygienické domácí prostředí a odstranění 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií bez použití chemických čisticích prostředků.

Udělejte si rozpočet

Akumulátorové tyčové vysavače jsou dobrou volbou, ale pokud hledáte cenově výhodnější a spolehlivější řešení, měli byste zvážit klasický vysavač.

Pokud dáváte přednost klasickému vysavači, pak se nabízí vysavač H-POWER 700. Vysoce výkonný, ultra tichý bezsáčkový vysavač se postará o vaše zdraví a odstraní nečistoty díky technologii samostatného čištění, snadnému vysypávání prachu a antibakteriálnímu filtru. Díky zvukovému systému Acoustic Care System je také mimořádně tichý a při 68 dBA vysajete, i když děti spí.

Prohlédněte si také

Newsletter