Jak zlepšit pohodu při práci z domova

null

Nové návyky, více pohody

Někteří z nás jsou již zpět v kanceláři, ale mnozí ostatní stále pracují z domova. Přibližně po roce práce na dálku se lidé liší v názorech: někdo se cítí lépe po návratu ke starým kancelářským návykům, zatímco jiní lidé si docela zvykli pracovat z domova a vytvořili si nový denní režim, který jim umožňuje udělat si více času na péči o sebe i svůj domov.

Pro ty z vás, kterým se stále nedaří zvyknout si na nové pořádky, jsme připravili několik užitečných tipů, které zlepší vaši pohodu při práci z domova.

Berte to s klidem

Když si vytvoříte dobrý pracovní prostor, všechno vám půjde lépe a zvýšíte tím své soustředění i produktivitu. Vyberte si místo s dobrým osvětlením, pokud možno blízko okna, abyste měli trochu slunce a přirozeného světla, a odkliďte ze stolu všechny nepotřebné věci, aby vás nic nerozptylovalo. Pusťte si nějakou tichou hudbu a použijte čističku vzduchu, abyste vyčistili vzduch v místnosti a prosytili ho nějakou příjemnou vůní. Vytvoříte tak uklidňující a uvolňující prostředí. 

Nasyťte své břicho i svoji mysl

Při práci z domova se pokuste vyhýbat těžkým jídlům a receptům, které vám zaberou příliš mnoho času, abyste měli čas užít si přestávku, aniž byste se později cítili bez energie. Zdravé jídlo vám doplní energii a pomůže vám čelit zbytku dne. Recepty pro mikrovlnnou troubu jsou vždy dobrou volbou, když máte málo času, ale přesto si chcete připravit nějaký chutný pokrm. Zde je několik návrhů jako inspirace pro zdravý domácí oběd: čočkové burgery, cizrnový falafel, kuskus se zeleninou nebo pečenými brambory. Také si můžete snadno připravit přesnídávku nebo snídani, například lívance, ovesnou kaši nebo horké vdolky.  

Využijte doma trochu času navíc

Práce z domova má své výhody, pokud jde o péči o domácnost. Nehovoříme zde o důkladném úklidu, konec konců práci nemůžeme odsunout stranou. Pamatujete si, kdy jste přestali nosit ty šaty, které ani nemáte moc rádi jen proto, že jste se nedostali k praní? Nyní by to neměl být žádný problém! I když pracujete, stále můžete pustit pračku a vyprat si oblečení, abyste maximálně využili čas během pracovní doby. 

Výrobky Hoover jsou ideální pro zvládání domácích prací a vytvářejí pěkné, útulné prostředí. S pračkou H-WASH 500 a exkluzivní aplikací hOn si můžete nastavit spotřebič tak, aby se spouštěl, kdykoli budete chtít, a posílal vám oznámení o skončení cyklu. Mikrovlnná trouba H-MICROWAVE vám poskytne okamžitý přístup ke spoustě zdravých receptů prostřednictvím aplikace hOn a snadno vám je připraví a s čističkou vzduchu H-PURIFIER si budete moci vytvořit dokonalé domácí prostředí, neutralizovat baterie, ale také rozptylovat příjemné vůně, které osvěží vzduch a zútulní domácnost.

Prohlédněte si také

Newsletter