Jaro je tady: rozjasněte svůj domov

null

Vítej, dobrá nálado

Jaro je tady a přineslo s sebou radost, barvy, štěstí a touhu dělat nové věci. Tato vlna lehkosti a pozitivity se týká nejen nás, ale i našich domovů. Najednou cítíme potřebu něčeho nového, jako je změna uspořádání nábytku nebo sezónní změna šatníku. Musíme trochu zapojit fantazii, ale podívejme se na několik malých tipů, jak náš domov zútulnit a zkrášlit.

Tip č. 1: jarní úklid

V první řadě musíme zmínit jarní úklid: dokonalou příležitost, jak se zbavit nepotřebných věcí. Zbavit se nadbytečného je nezbytné a osvobozující a musíte to provést v každé místnosti svého domova: koupelně, kuchyni, ložnici, atd.

Tip č. 2: změna sezónního šatníku

Toto je jedna z hlavních „jarních změn“, okamžik, kdy musíte odložit kabáty a šály a vytvořit prostor pro barevné šaty a veselé košile. Sezónní změna našeho šatníku je skvělá pro výběr toho, co si chcete ponechat a co ne. Po tomto pečlivém výběru můžete zimní oblečení uskladnit s pomocí vysavače Hoover Organizer H-Handy 700. Díky sadě pro úsporu místa, která je součástí bezdrátového ručního vysavače Hoover, je ideální pro sezónní změny nebo jednoduché uspořádání šatní skříně, zejména pokud je váš prostor omezený.

Tip č. 3: ozdobte svůj domov rostlinami

Zelený nádech přírody prostor vždy oživí a bude díky němu působit klidnějším dojmem. Můžete si vybrat mezi květinami a kvetoucími rostlinami, které okamžitě dodají barvu, nebo krásnými sukulenty, které lze umístit do každé místnosti vašeho domu. Pamatujte, že rostliny vypadají dobře v jakékoli části domu, od obývacího pokoje po koupelnu, a samozřejmě v kuchyni, kam můžeme umístit aromatické bylinky, užitečné, voňavé a krásné na pohled.

Tip č. 4: osvětlení

Dny se prodlužují a všechno se zdá být krásnější. Světlo je zásadní, protože má pozitivní vliv na naše životy a na naši náladu, proto vám doporučujeme umístit nové osvětlení na různých místech v domě. Pamatujte, vždy vybírejte světla s nízkou spotřebou, jsou lepší pro vás i pro planetu.

Tip č. 5: provoňte svůj domov

Jaro je plné barev a vůní, a to je důvod, proč je obohacení vašeho domova pokojovými vůněmi zcela jistě dobrý nápad. Můžete si vybrat z mnoha vůní a tvarů podle svého vkusu a stylu domova.

Prohlédněte si také

Newsletter