Nápady na detoxikační nápoje: připraveni na léto

null

Horké dny, čerstvé potraviny

Blíží se léto, slunce svítí, dny jsou delší a to je ideální okamžik pro zahájení detoxikační diety. V tomto ročním období je naštěstí snazší začít s detoxikační dietou, protože když teplota stoupá, máme menší hlad a více nás „lákají“ zdravé potraviny, jako je ovoce, zelenina a saláty. Ale co nápoje, džusy nebo šťávy z odšťavňovače vyrobené z čerstvého sezónního ovoce a zeleniny? To je ideální způsob, jak zůstat v pohodě a ve zdravé kondici. Podívejme se tedy na 5 lahodných detoxikačních nápojů.

1. Kokosová voda s citronem a mátou

Kokosová voda je královnou léta. Je vynikající a má neuvěřitelnou chuť, která je v kombinaci se svěžestí máty a kyselou chutí citronu dokonalá. Je také ideální pro podporu trávení.

2. Pomerančový a mrkvový nápoj

Pomeranče a mrkev jsou proslulé tím, že jsou bohaté na vitamin C. Ideální pro horké dny, jejich kombinací v jednom vynikajícím nápoji získáte sladkokyselou šťávu, která vám pomůže odstranit toxiny z vašeho těla a zároveň uhasit žízeň.

3. Klasická detoxikační voda

Voda je hlavní složkou detoxikační diety. Ale už jste někdy vyzkoušeli vodu v kombinaci s mátou, citronem, okurkou nebo ananasem? Stačí jeden nápoj před snídaní, abyste začali den správnou nohou.

4. Nápoj z jablek, červené řepy a mrkve

Nejbarevnější a nejbohatší na vlákninu a vitamíny. Tento nápoj je velmi dobrý, nízkokalorický a pomůže vám v boji proti špatnému cholesterolu. Je ideální volbou pro osvěžení a udržení energie po celý den.

5. Nápoj z citronu a koriandru

Hydratuje, osvěžuje a neuvěřitelně účinně podporuje metabolismus. Nápoj z citronu a koriandru vám pomůže přirozeně detoxikovat tělo a vyplavit toxiny, díky čemuž se budete cítit lehce.

Všechny tyto nápoje lze připravovat ve velkém množství a džbány můžete jednoduše uložit do chladničky H-FRIDGE 700. Díky své kapacitě a technologii Total No Frost Air Care zajišťuje rovnoměrné boční proudění vzduchu, čímž vaše nápoje a potraviny zůstanou čerstvé a zdravé jako první den. Teď už stačí jen nakoupit potraviny a začít připravovat svůj oblíbený detoxikační nápoj!

Prohlédněte si také

Newsletter