Parní praní: zcela nový zážitek z praní

null

Výhody parního praní

Na trhu se setkáte s celou řadou různých modelů, a proto se nákup nové pračky může stát obtížným úkolem. Pro většinu lidí je prioritou číslo jedna dokonale čisté prádlo. A co to znamená v praxi? Jemný dotek, ten pocit čerstvě vypraného prádla na vaší pokožce a především dokonalý čisticí účinek a zcela dezinfikované oblečení.

Pokud je to to, co hledáte, možná si vyberete pračku s funkcí páry. A tady jsou důvody proč.

Kompletní ochrana

Zajištění hygienicky čistého prádla je nezbytné zejména pro ty, kteří mají vysoce citlivou pokožku nebo při praní věcí, jako je dětské oblečení, ručníky nebo ložní prádlo. Alergici se zase budou při praní snažit, aby odstranili všechny alergeny a roztoče. Parní praní může být dokonalým spojencem: díky vyšší teplotě proniká pára hluboko do vláken, odstraňuje všechny skvrny a nečistoty a zároveň odstraňuje bakterie a alergeny z oblečení a zajišťuje hloubkovou dezinfekci.

Více času pro sebe

Dejte sbohem nekonečnému žehlení. Parní pračky využívají ke zvýšení teploty uvnitř bubnu kombinaci vody a páry. Vlákna se tak uvolní a účinněji absorbují vodu. Parní cykly jsou také dobrým řešením pro čištění všech choulostivých věcí, které vyžadují zvýšenou péči a které byste si obvykle nechali chemicky vyčistit.

Vždy čerstvě vyprané prádlo

Milujete ten pocit, když vklouznete do čerstvě vypraných šatů? Chtěli byste, aby tomu tak bylo pokaždé? V tom případě tu pro vás máme parní praní. Působí do hloubky, dodá vláknům svěžest a oděvy dokonale vyčistí. Pračka Hoover H-WASH 500 je vybavena cyklem pro osvěžení prádla, kdy si praní můžete nastavit na zvláštní program – praní pomocí páry. Výsledkem bude dokonale měkké a svěží prádlo.

Jedná se o ideální řešení pro všechno oblečení, které jste na sobě neměli tak dlouho, abyste jej museli prát, ale prospělo by mu osvěžení.

Zvyšování energetické účinnosti

Parní pračky dosahují nejen skvělých výsledků, ale také šetří vaše peníze. Vzhledem k tomu, že praní napomáhá pára, je pro každý prací cyklus potřeba méně vody, a proto se na její ohřev spotřebuje méně energie. Pračka H-WASH 500 je navíc vybavena invertorovým motorem Eco-Power, nejtrvanlivější a nejvýkonnější technologií motoru poháněného řemenem dostupné na trhu, díky které dosahuje energetické třídy A.

Prohlédněte si také

Newsletter