Proč byste měli toto léto nadále používat sušičku

null

Sušte s těmi nejlepšími výsledky

Když rostou teploty a přicházejí slunnější dny, možná uvažujete o tom, že byste na nějakou dobu opustili sušičku a nechali sušit oblečení venku. Zvážili jste však všechny výhody, které by vám přineslo používání sušičky i v létě?

Zde si o některých můžete přečíst:

Úspora času

Chystáte se odjet na dovolenou a oblečení, které byste si měli zabalit do kufru, je stále vlhké? Se sušičkou se tímto problémem již nebudete muset zabývat. Když spěcháte, můžete spustit rychlé odstřeďování a prádlo bude co nevidět připraveno k použití.

Letní bouřky

Léto je jistě nejslunnějším obdobím roku, ale doprovází ho letní bouřky, které obvykle přicházejí nečekaně. Kolikrát jste již pověsili oblečení venku za slunného dne a pak jste zjistili, že je úplně mokré, protože se náhle spustil déšť, buď v noci, nebo když jste byli v práci? A kolik zbytečného času a energie jste museli vynaložit na opakované praní po dešti? Sušička nepochybně představuje dobré řešení, jak tomu předejít. 

Větší pohodlí

Líbí se vám ten pocit, když vklouznete do čerstvě vypraných šatů nebo povlečení? Se sušičkou je pravděpodobnější, že oblečení bude měkké a nadýchané. Důvodem je, že oblečení uvnitř bubnu se neustále pohybuje, takže voda se snáze odpaří a výsledkem je větší měkkost.

Lepší hygiena

Díky působení vysokých teplot vám sušení prádla v sušičce pomůže zahubit choroboplodné zárodky a bakterie, které mohly po vyprání zůstat na oděvech. Zatímco když pověsíte prádlo venku, můžete ho vystavit znečištěnému ovzduší a alergenům. Některé sušičky mají navíc speciální hygienické cykly, které zajistí nejbezpečnější usušení prádla.

A co plýtvání? Hoover H-DRY 500nejlepší energetickou třídu, která zaručuje menší spotřebu energie a maximální účinnost, což přispívá k ochraně životního prostředí. Kompletní péče o prádlo je zaručena také díky skupině až 9 speciálních programů určených pro různé potřeby společně s dalšími cykly sušení, které jsou k dispozici prostřednictvím aplikace hOn. Jestliže potřebujete důkladnou dezinfekci oděvů, můžete se spolehnout na funkci Active Dry, která přirozeně odstraňuje zápachy, roztoče a bakterie a obnovuje vlákna.

Prohlédněte si také

Newsletter