Výhody chytré domácnosti

null

Díky pokročilým technologiím už chytrá domácnost není jen snem!

Plňte si své sny – představte si, že ovládáte všechny spotřebiče ve vaší domácnosti pouze za pomocí vašeho hlasu nebo mobilního telefonu! My vám teď ukážeme všechny benefity života v chytré domácnosti s chytrými spotřebiči Hoover.

Benefity

Jak jsme již zmínili, hlavní výhodou chytré domácnosti je zcela jistě komfort. Nic nepřekoná ten pocit, když se kvůli spotřebiči nemusíte zvedat, ale ovládáte ho a spravujete pohodlně z pohovky v obývacím pokoji. Další nepřehlédnutelný benefit je šetření energie: už žádná zapomenutá rozvícená světla nebo nevypnutá klimatizace, vše lze vypnout nadálku, například po cestě do práce. Součástí těchto možností je také zajištění bezpečnosti domova, od moderních technologických systémů, které monitorují nechtěná vniknutí až po chytré systémy, které upozorní na únik plynu nebo vody.

Hoover a připojení k Wi-fi

Pro splnění všech potřeb zákazníků, nabízí značka Hoover unikátní set funkcí, který perfektně doplní váš životní styl. S možností připojení spotřebičů k Wi-fi a aplikace hOn, snadno spravujete výkon spotřebičů, využíváte mnoho dalších funkcí a tipů a dostáváte pravidelné notifikace o stavu spotřebičů a potřeby údržby.

Praní

Pračka H-WASH 500 je obohacena skvělými funkcemi v aplikaci hOn, které dělají z běžného praní opravdový komfortní zážitek. Na dálku můžete upravovat fáze pracího cyklu, pohodlně vybírat mezi dalšími 20 cykly podle praných materiálů a dosávat upozornění, když váš prací program skončí. Je také možné vytvořit si pomocí aplikace virtuální skříň, stačí nafotit si štítky na vašem oblečení. Podle štítků pak aplikace hOn doporučí vhodný program.

Vaření   

Pokud chcete svoje spotřebiče ovládat pouze pomocí hlasu, Hoover vám to umožní! Například, pokud jste zvyklí používat Google Home nebo Alexu od Amazon, stačí zapnout troubu, nastavit teplotu a zeptat se vaší truoby na radu. Navíc, je tu k dispozici spoustu zdravých receptů, čekajících jen na to, až je uvaříte!

Chlazení

A to stále není vše! Pokud chcete mít stoprocentní kontrolu nad svým domovem, aplikace hOn vytvoří váš vlastní přehled potravin uskladněných ve vaší lednici a upozorní vás v případě, že se blíží datum spotřeby. Předejděte nechtěnému plýtvání a využíjte této chytré funkce.

Objevte vice ze světa konektivity – se značkou Hoover.

Hoover, the way you live.

See Also

Newsletter