NAŠE HISTORIE

Zrození společnosti Hoover a prvního vysavače v historii

Krabice, ventilátor, hedvábný povlak na polštář a násada na koště - tak se zrodil první vysavač v historii. Na myšlenku, která proměnila tyto jednoduché prvky na jednu z nejrevolučnějších technologií minulého století, přišel James Spangler, noční hlídač v části New Berlin v Ohiu a astmatik, kterého už nebavilo dýchat prach, který se vířil na jeho pracovišti. James si patentoval svůj vynález a snil o tom, že jej dostane do každé americké domácnosti. Potřeboval někoho, kdo by věřil jeho projektu a měl dostatečné zkušenosti a prostředky na jeho realizaci.

Rozhodl se poslat svůj první základní vysavač své sestřenici, Susan Hoover. Tento krok mu vydělal jmění. Susan ho několik dní zkoušela ve své domácnosti a stala se jeho nadšenou podporovatelkou. Ukázala jej manželovi, Williamu Hooverovi, majiteli malého podniku zpracujícího a prodávajícího kožené doplňky ve čtvrti New Berlin. Díky rokům stráveným mezi zákazníky měl dobrý přehled o trhu. Jakožto prozíravý podnikatel okamžitě vycítil obrovský potenciál této futuristické „tyče“ Koupil patent a zahájil výrobu, tak vznikla společnost s názvem The Hoover Company. Psal se rok 1908.

NAŠE HODNOTY

Ode dne, kdy byl vynalezen první vysavač, až po dnešní výrobky, bylo vždy prioritou společnosti Hoover číslo jedna zajišťovat lidem pohodu - nabízet vysoce výkonné a spolehlivé domácí spotřebiče.

 

POHODLÍ

Pohodlí znamená pečovat o sebe a o ty, které máte rádi, aniž byste se vzdali skvělých výsledků. Spotřebiče značky Hoover jsou navrženy tak, aby nabízely perfektní výkon s pozitivním dopadem na zdraví a kvalitu života a napomáhaly tak zdravému živobytí.

 

VÝKON

Řešení nejnovější generace společnosti Hoover jsou navržena tak, aby poskytovala perfektní výsledky z hlediska výkonu a efektivity a zároveň opatřila celkovou péči o vaši rodinu a domov.

 

DŮVĚRA

Více než 100 let zkušeností a neustálý výzkum nejnovějších technologií přivedl Hoover k vývoji vysoce spolehlivých produktů, což lidem umožňuje mít věci pod kontrolou s dokonalým výsledkem.

NÁŠ PROPOJENÝ EKOSYSTÉM

Konektivita pro Hoover není jen o tom být in. Znamená to poskytovat skutečná řešení ke zlepšení každodenních situací prostřednictvím spotřebičů Hoover. Cílem je modernizovat a zlepšit životy, zdraví a pohodu lidí díky kompletní sadě jedinečných funkcí, které nabízejí efektivní a spolehlivá řešení pro lepší kvalitu života.

Zjistěte více