PÁRA, HYGIENA, OCHRANA

PÁRA, HYGIENA, OCHRANA

Prohlédněte si celou řadu parních produktů Hoover, které vám pomáhají udržovat u vás doma hygienicky čisté prostředí.

Dodržování vysokých hygienických standardů zajišťuje zdravé prostředí a ochranu vám i vašim nejbližším. Hoover má ve svém sortimentu široký výběr produktů s funkcemi podporujícími a usnadňujícími hygienizaci prostředí vašeho domova (např. parní produkty). Prohlédněte si naši nabídku.

 

pro všechny typy podlah

Dezinfekce pro všechny druhy podlah, od tvrdých podlah po parkety a koberce. Vyzkoušejte parní čistič a zajistěte tak kompletní čistotu a ochranu vašeho domova před bakteriemi.

 

 

PŘIROZENÁ SÍLA PÁRY

ŘADA STEAM CAPSULE je ideálním řešením pro hloubkové čištění 100% přírodní efektivní a bezpečnou cestou. Není třeba stále dokupovat další a další chemické přípravky, stačí obyčejná voda. Díky vysoké intenzitě a teplotě páry snadno porazíte i ten nejhorší druh nečistot. Pro vytvoření odpovídající síly stačí řadě produktů STEAM CAPSULE pouze voda. Pára nezanechává na nábytku žádné toxické zbytky a efektivně odstraňuje bakterie všeho druhu.

 

Zjistěte více

 

VŠECHNY DRUHY PODLAH

Vydezinfikujte jakýkoliv povrch i zákoutí vašeho domu, včetně koberců, zrcadel, oken, obkladů, žaluzií či pohovek. Prohlédněte si celou řadu produktů, která se díky páře postará o hloubkové čištění a sanitaci vašeho domova.

 

 

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE PRO VŠECHNY DRUHY POVRCHŮ

Čištění párou je jednou z nejpřirozenějších cest, jak se bezpečně a hygienicky postarat o prostředí vašeho domova, aniž byste byli nuceni použít chemické prostředky. STEAM CAPSULE 2v1 zanechá jakýkoliv povrch dokonale čistý a dezinfikovaný. Díky tyčovému parnímu čističi, ručnímu čističi a sadě příslušenství jej můžete používat v různých místnostech a kromě podlah také na zrcadla, okna, žaluzie nebo pohovky.

Zjistěte více

 

ČIŠTĚNÍ NAD ZEMÍ

Vydezinfikujte různé druhy povrchů přirozenou cestou. Vyzkoušejte čističe Hoover, které dokonale vyčistí i ty nejužší kouty vašeho domu.

 

 

MULTIFUNKČNÍ DEZINFEKCE PÁROU

STEAM CAPSULE EXPRESS je další z řady ručních čističů využívajících multifunkční sílu páry pro dezinfekci jakéhokoliv povrchu. Ničí až 99,9% bakterií* bez nutnosti použití jakýchkoliv chemických prostředků. Dokonale splňuje všechny vaše požadavky díky dvojí parní péči: suchá pára je vhodná pro textilie a látky, které nechcete namočit, mokrá pára odstraní i hluboko usazené nečistoty z jakéhokoliv povrchu.

*bakterie a bakteriální onemocnění jako stafylokok, salmonela a kožní problémy jako mykóza nebo plísně.

Zjistěte více

 

MĚKKÝ NÁBYTEK

Po dezinfekci všech podlah doporučujeme využít síly páry také na měkký nábytek a odstranit bakterie z vašich oblíbených křesel a pohovek.

 

 

DOKONALÉ ODSTRANĚNÍ PRACHU A ALERGENŮ Z MĚKKÉHO NÁBYTKU

ULTRA VORTEX je malý ruční vysavač, který vás dokonale zbaví alergenů - prachovými částmi počínaje, chlupy z vašich domácích mazlíčků konče. Postará se o odstranění ze všech měkkých povrchů jako jsou matrace, pohovky i polštáře. Jeho největším bonusem je UV lampa, která ničí až 99,9% bakterií* a funguje tak jako prevence proti kožním problémům, astmatu nebo alergii. To je i důvod, proč byl tento produkt oceněn organizací British Allergy Foundation - redukuje šíření alergenních látek.

*bakterie a bakteriální onemocnění jako stafylokok, salmonela a kožní problémy jako mykóza nebo plísně.

Zjistěte více