Performance System Eco

Top performance

SYSTÉM HODNOCENÍ VÝKONU ECO

Široká řada extrémně výkonných a tichých vysavačů

Hoover představuje nový systém hodnocení výkonnosti

Hoover nyní nabízí širokou škálu sáčkových a bezsáčkových modelů vysavačů, které zefektivní úklid vašeho domova. Abychom vám pomohli k lepšímu vyhodnocení, který druh vysavače je nejlepší právě pro vás, připravili jsme Systém hodnocení výkonu Eco, průvodce novým nastavením, který hodnotí výkon produktů a úsporu energie s cílem identifikovat hlavní výhody a rozdíly mezi produkty a zjednodušit zákazníkovi výběr.

Jak to funguje

Štítek Systému hodnocení výkonu Eco se skládá ze 4 TOP prvků spojujících vysoký výkon, úsporu energie a skvělou filtraci:

  • TOP úspora energie popisuje snížení spotřeby energie se zachováním bezchybných výsledků*
  • TOP výkon na tvrdých podlahách zaručuje vysávání více než 111% prachových částic na tvrdé podlaze se spárami.
  • TOP výkon na kobercích potvrzuje vysátí více než 91% prachových částic na koberci.
  • TOP filtrace vzduchu poskytuje záruku účinnosti filtrace až 99,98%.

*Společnost Hoover tak dokazuje, že modely s nízkým příkonem, mají stejný výkon vysávání jako modely s vyšším příkonem, ale s výrazně menší spotřebou energie. Výkon byl stanoven na základě interních testů vysávání prachu, měřeno dle normy EN 60312.

Informace k jednotlivým kategoriím:

Systém hodnocení výkonu Eco zahrnuje všechny modely s nejméně třemi TOP prvky a je založen na hodnocení (od nejnižší po nejvyšší), kdy ‘’Eco’’odkazuje na určité procento úspory energie, které se ale liší model od modelu.

Štítky Systému hodnocení výkonu Eco naleznete na každém produktu, na jeho balení a dalších materiálech. Slouží k lepšímu rozeznání rozdílu mezi jednotlivými modely, a tedy snadnějšímu výběru.

4 TOP Eco +++

Modely, spadající do Systému hodnocení výkonu 4TOP Eco+++ garantují excelentní výkon na všech druzích povrchu včetně koberce s úsporou energie až 80%, v závislosti na konkrétním modelu. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.

4 TOP Eco ++

Modely spadající do Systému hodnocení výkonu 4 TOP Eco++ zaručují skvělý výkon na všech druzích povrchu včetně koberce s úsporou energie až 70%, v závislosti na konkrétním modelu. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.

4 TOP Eco +

Modely spadající do Systému hodnocení výkonu 4 TOP Eco+ zaručují výborný výkon na všech druzích povrchu včetně koberce s úsporou energie až 60%, v závislosti na konkrétním modelu. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.

4 TOP Eco

Modely spadající do Systému hodnocení výkonu 4 TOP Eco zaručují dobrý výkon na všech druzích povrchu včetně koberce se úsporou energie až 50%, v závislosti na konkrétním modelu. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.

3 TOP Eco +

Modely spadající do Systému hodnocení 3 TOP Eco + garantují skvělý výkon na tvrdých podlahách, s úsporou energie Modely spadající do Systému hodnocení 3 TOP Eco + garantují skvělý výkon na tvrdých podlahách, s úsporou energie až 60% v závislosti na konkrétním modelu. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.

3 TOP Eco

Modely spadající do Systému hodnocení výkonu 3 TOP Eco zaručují skvělý výkon na tvrdých podlahách s úsporou energie až do 50% v závislosti na konkrétním modelu. Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému navíc tyto modely uvolňují zpět do místnosti čistý vzduch.

Produkty splňující podmínky Systému hodnocení Eco nabízí extrémě tichý chod.

Vysávání ještě nikdy nebylo tak tiché: Hoover zkonstruoval modely, díky kterým můžete vysávat i v noci. Jejich akustika byla snížena, ale výkon zůstává stejný.

Pár decibelů může znamenat velký rozdíl ve snížení hlučnosti. Uklízejte, zatímco vaše děti spí, aniž byste je vzbudili nebo rušili vaše sousedy. Výjimečně tichý chod mohou naše modely nabídnout díky speciálnímu systému The Acoustic Care . Perfektní kombinací vysoce výkonného motoru, nových materiálů, optimalizovaných průchodů vzduchu a příslušenství se sníží hlučnost až na 62dBA*

* V závislosti na modelu vysavače.

TOP Performance