Řada 4A: vynikající výkonnost

Společnost Hoover představuje novou řadu válcových vysavačů, které byly zkonstruovány tak, aby poskytovaly vynikající výsledky vysávání na všech typech povrchů. Díky intenzivnímu tichému výkonnému systému se jedná se o jednu z nejtišších řad na trhu.

Až o 50 % energeticky úspornější v porovnání s modely s vysokým příkonem.*

* Platí pouze pro některé modely

Více než 111% účinnost odstranění nečistot na tvrdých podlahách.

Ideální pro alergiky. Vyfukovaný vzduch je vždy čistý díky 99,98% účinnosti filtrace.

Více než 91% účinnost odstranění nečistot u koberců. 

Mimořádně tiché

Pouhých pár decibelů činí rozdíl mezi rušivým a přijatelným hlukem. Intenzivní tichý výkonný systém vyvinutý společností Hoover zajišťuje velmi tiché a pohodlné vysávání. Dokonalá kombinace optimalizovaného proudu vzduchu, inovativních materiálů a nového příslušenství zajišťují hladiny hluku pouhých 64 dB(A)*.

 

 

115 dB(A)

 

85 dB(A)

 

65 dB(A)

 

64 dB(A)

Válcové sáčkové vysavače

Athos

Athos je dokonalou kombinací designu a funkčnosti. Sáček na prach o objemu 5 litrů a pracovní dosah 11 metrů umožňují vysát celou domácnost bez přestávek. Díky technologii Nano Pack™ jej lze snadno skladovat. Čtyři otočná kolečka zajišťují maximální volnost pohybu a příslušenství uložené ve vysavači je zárukou, že máte vždy vše hned po ruce.  Díky kartáči Carpet Optimax je předurčen pro hloubkové čištění koberců.

Telios Plus

Telios Plus je díky svým kompaktním rozměrům a vynikajícímu výkonu ideální pro veškeré potřeby čištění. Příslušenství uložené ve vysavači je navíc zárukou, že máte vždy po ruce vše, co potřebujete. Díky kartáči Carpet Optimax je předurčen pro hloubkové čištění koberců.

Válcové bezsáčkové vysavače

Xarion Pro

Xarion Pro umožňuje díky exkluzivnímu multicyklonovému systému Hoover Airvolution™ rychlejší splnění vašich každodenních domácích úklidových prací. Speciální separační systém brání ucpání filtrů, čímž předchází snížení výkonu a vždy zajišťuje rychlé a důkladné vysávání. Díky kartáči Carpet Optimax je předurčen pro hloubkové čištění koberců.

Reactiv

Reactiv poskytuje maximální výkonnost díky bezsáčkové cyklonové technologii. Byl vyvinut, aby přinesl vysokou účinnost separace prachu, vysokou účinnost vysávání a nízké požadavky na údržbu filtru. Model Reactiv umožňuje díky kartáči integrovanému v rukojeti čistit všechny povrchy, i ty nejcitlivější. Díky kartáči Carpet Optimax je předurčen pro hloubkové čištění koberců.