H-FREE RANGE

ŘADA HOOVER H-FREE

Projděte si celou řadu multifunkčních vysavačů.

Hoover představuje řadu bezkabelových vysavačů H-FREE. Výkonné, ale lehké váhou - modely z řady H-FREE vám poskytují volnost pohybu při vysávání a jsou vhodné pro všechny druhy podlah. Díky inovativní hubici nabízí snadné manévrování, které usnadní vysávání nad podlahou nebo na špatně dostupných místech. Vysavače H-FREE jsou vždy po ruce, připraveny na rychlé nebo hloubkové čištění se skvělými výsledky ve sběru prachu nebo větších prachových částic.

MULTIFUNKČNÍ ČISTICÍ SYSTÉM S MNOHA SKVĚLÝMI FUNKCEMI

 

Skvělé výsledky

Vysavače H-FREE jsou perfektními spojenci v boji proti nečistotě, a to i v nejužších zatáčkách a nepřístupných místech ve vaší domácnosti nebo v autě. Způsob čištění, který odpovídá vašim potřebám. Prach, úlomky i velké částice nečistot a chlupy vašich domácích mazlíčků lze snadno a efektivně odstranit pomocí několika pohybů.

 

Dlouhá výdrž

Výkonná lithiová baterie zajistí plynulé pohodlné vysávání celého vašeho domu bez přerušování. Baterii můžete nabíjet buď spolu s vysavačem nebo ji můžete vyjmout a nabíjet samostatně.

 

Nepřetržitý režim

Vyzkoušejte výhodu nepřetržitého režimu: jednoduše zajistěte páčku na nepřetržitý režim a vysávejte dlouhodobě bez opakovaného mačkání tlačítka zapnutí/vypnutí.

 

Flexibilita vysávání

Všechny druhy podlah, na zemi i nad zemí, těžko dostupná místa. Řada H-FREE nabízí flexibilitu vysávání díky bohatému příslušenství, které je součástí balení. Neomezené vysávání, díky vysavačům, které pečují o váš dům.

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY MODELY

 

 

H-FREE 800 Connected power

H-FREE 800 je vybaveno Wi-Fi konektivitou, pomocí které můžete sledovat výsledky a výkon vašeho vysavače. Pomocí nejnovějších technologií a aplikace Wizard získáte naprostý přehled nad úklidem vašeho domova. Díky motoru H-Lab Brushless zaručuje H-FREE 800 dlouhodobě skvělý výkon. Spolu s technologií HSpin-Core+ zajišťuje neobyčejný efekt při vysávání prachových částic aniž by se v průběhu času snižoval výkon vysavače. Díky vysokému výkonu a ultra lehké lithiové baterii můžete pohodlně a bez přerušení vysávat celý váš dům či byt, a to po dobu až 35 minut.

Zjistěte více
 

H-FREE 700 Powerful care

Bezkabelový tyčový multifunkční vysavač se skvělým výkonem od začátku vysávání po jeho konec. H-FREE 700 je vybaven technologií Hspin-Core s účinnou separací velkých a malých prachových částic a nečistot. Předchází tak častému čištění filtrů. Součástí balení H-FREE 700 je také kompletní sada příslušenství užitečná při péči o váš dům nebo vůz. Váš dům či byt můžete bez přerušení vysávat až 35 minut: stav lithiové baterie můžete snadno kdykoliv zkontrolovat díky 4-LED displeji.

 

Zjistěte více
 

H-FREE 500 Compact Wi-Fi performance

H-FREE 500 - velmi lehký kompaktní bezkabelový tyčový vysavač s výkonem kabelového vysavače.* Bezproblémové skladování! S výškou 69 cm můžete vysavač skladovat kdekoliv. Navíc je vybavený konektivitou pro poskytnutí extra informací a kompletní péče. Užívejte si dlouhotrvající výkon (až 40 minut autonomie) díky pokročilé lithiové baterii H-Lab. Její stav můžete kdykoliv zkontrolovat pomocí LED monitorovacího systému.

 

Zjistěte více
 

H-FREE 200 Agility meets corded performance*

H-FREE 200 garantuje extrémně pohodlné ovládání v kombinaci s výkonem kabelového vysavače. Lehký a ohebný, dostane se i do těch nejužších míst nebo do špatně dostupných oblastí nad podlahou. H-FREE 200 je skvělým pomocníkem i díky H-Lab lithiové baterii s výdrží až 40 minut.

 

Zjistěte více
 

H-FREE 100 XL capacity, functional cleaning

H-FREE 100, vysavač bez kabelu, který maximálně usnadní váš úklid. Jedinečná kombinace pohodlného neomezeného vysávání bez kabelu, velké kapacity a užitečného příslušenství. H-FREE 100 nabízí výdrž až 40 minut bez omezování pohybu kabelem.

 

Zjistěte více

*Výkon byl stanoven na základě interních testů sběru prachu na tvrdých podlahách bez spár a se spárami a na koberci, měřen dle normy EN 60312-1 a s dosažením limitů pro sběr prachu dle Nařízení (EU) č. 666/2013.