Rhapsody

 

Multifunkční, ergonomický a technologicky vyspělý– Rhapsody, nový bezdrátový tyčový vysavač značky Hoover.

Je velmi lehký a manévrovatelný, ale i výkonný. Je vybavený exkluzivní technologií HSpin-Core, což je zcela nový systém separace prachu, který zajišťuje mimořádně snadné čištění prachového zásobníku bez toho, abyste se dostali do kontaktu s prachem.

Technologická inovace vysavače Rhapsody dokonale ladí s lehkostí použití: jeho design je elegantní a inteligentní a veškeré detaily byly pečlivě prozkoumány, aby se zvýšil komfort spotřebitele a proměnil se na úžasnou zkušenost.

 

MULTIFUNKČNÍ

S odnímatelným ručním vysavačem a početným příslušenstvím, se stává tím pravým spojencem pro každou potřebu: umožní vám dokonale vyčistit všechny podlahy a povrchy, dosáhnout na vysoké skříňky a strop, dokonce i do těch nejtěsnějších prostorů, jak v domácnosti, tak i v autě.

 

TECHNOLOGIE HSPIN-CORE

S touto technologií se separační systém otáčí díky specializovanému výkonnému motoru, který vytváří dodatečný proud vzduchu a ten rázně tlačí prach, nečistoty a vlasy do spodní části zásobníku.

To umožňuje především lepší manipulaci při vysypávání zásobníku na prach bez toho abyste přišli do kontaktu s prachem.

Jednoduchost používání i údržby, ale především kvalitní čištění – to je Rhapsody.

 

INTUITIVNÍ A PŘÍMÉ OVLÁDÁNÍ

Praktický ovládací panel se nachází v horní části výrobku a umožňuje vám přizpůsobit jeho použití v průběhu čištění: můžete stisknout tlačítko koberce pro aktivaci kartáče nebo tlačítko turbo, pro zvýšení výkonu v případě komplikovaného čištění.

Kromě toho je úroveň baterie vždy pod kontrolou a dobře viditelná na 4-řádkovém LED displeji, který vám také umožňuje kontrolovat stav nabíjení.

 

BEZDRÁTOVÝ ZÁŽITEK

Vychutnejte si výrobek bez kabelových omezení spolu s vysoce výkonnou a lehkou 22 V lithiovou baterií. Baterii lze dobít v průběhu 5 hodin a umožňuje až 35 minut provozu, pro vyčištění celé vaší domácnosti. Kromě toho lze baterii nabíjet přímo ve výrobku nebo ji můžete vyjmout a nabíjet samostatně.

 

JEDINEČNÁ OVLADATELNOST

Rhapsody může lehce klouzat kolem nábytku a jiných překážek v domácnosti a to díky systému Easy Driving System. Tento speciální 180° otočný systém vám pomůže dosáhnout i na ty nejobtížněji dosažitelná místa pouhým otočením zápěstí.

 

ZAVĚŠENÍ NA ZEĎ

Jednoduše uložte madlo a příslušenství* na nástěnný držák.

*Jen standardní příslušenství a Mini Turbo hubice (pokud je součástí balení)

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ SORTIMENT

Vyberte si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

 

ALL FLOORS

RA22AFG 011

Hubice na údržbu parket a jiných citlivých podlahových krytin.

Zjistit více
 

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

RA22PTG 011

Miniturbohubice - ideální pro majitele domácich zvířat.

Zjistit více
 

PÉČE O ALERGIKY

RA22ALG 011

Široká škála příslušenství, které je ošetřeno stříbrným iontem, speciálně vyvinuto pro lidi trpící alergiemi.

Zjistit více
 

DOMOV & AUTO

RA22HCG 011

Plně vybavené příslušenstvím, vhodné pro čištění vašeho domova i auta.

Zjistit více