Hoover Showroom

Krabice, ventilátor, násada od koštěte a hedvábný povlak na polštář. Tyto jednoduché prvky a skvělý nápad daly vzniknout prvnímu vysavači v historii. Takový byl začátek příběhu značky Hoover, která dodnes nabízí špičkové produkty, které se vyznačují nejmodernějšími technologiemi. Značka Hoover vznikla v Americe před více než 100 lety a nabízí velmi širokou nabídku vysavačů, parních mopů, žehliček a dále volně stojích i vestavných spotřebičů.

V sortimentu vysavačů naleznete celou škálu produktů souvisejících s úklidem domácnosti a to robotické vysavače, sáčkové i bezsáčkové vysavače, tyčové vysavače elektrické i akumulátorové, vysavače s rotačním kartáčem, čistič tvrdých podlah, čistič koberců, ruční vysavače, parní mopy, ruční parní čističe, čistič oken, vysavač matrací a nově i žehličky, parní centra a žehlicí prkna. Inovace a high-tech design jsou typické pro vysavače Hoover, i díky tomu dostal v letošním roce bezsáčkový vysavač Synthesis prestižní ocenění Red Dot award za produktový design a technologie. V sortimentu se nachází i robotický vysavač řízený telefonem, výše zmíněný vysavač pro hloubkové čištění matrací s UV lampou, parní mop s vysavačem v jednom a parní mop s parní kachnou v jednom. Novinkou jsou pak sáčkové i bezsáčkové vysavače ve třídě AAAA. 

Od roku 2015 je značka Hoover na českém trhu zastoupena i mezi velkými volně stojícími a vestavnými spotřebiči. Spotřebiče budoucnosti, ale dostupné pro každého, to je hlavním mottem spotřebičů Hoover.

Přijďte se podívat do našeho showroomu v Karlíně, naši zkušení kolegové vás rádi provedou a vysvětlí vám všechny benefity, technologie a přednosti našich produktů, můžete si i vyzkoušet ovládání domácích spotřebičů přes telefon či tablet.

Náš showroom je pro vás otevřený od pondělí do pátku vždy od 9 do 17 hodin. Přijďte se podívat.

Kde nás najdete?

 Candy Hoover ČR s.r.o, Sokolovská 651/136A, 186 00 Praha 8 Karlín

Otevírací doba: pondělí - pátek 9:00 - 17:00

Telefonní číslo: 257 530 418