THE HOOVER CONNECTIVITY

Konektivita Hoover

Možnost připojení k Wi-Fi povyšuje váš denní kontakt se spotřebičem na vyšší úroveň. Funkce, které skvěle sedí s vašimi denními potřebami. Zjistěte, jaké další výhody spotřebiče nabízí.

Možnost připojit spotřebič k Wi-Fi není pouze o tom jít s dobou. Dostává se vám tak šance povýšit klasickou komunikaci s vaším spotřebičem na vyšší úroveň. Naše spotřebiče vyvíjíme tak, aby pomáhaly, zjednodušovaly a vylepšovaly životy našich zákazníků, podporovaly jejich pohodlí a neškodily jejich zdraví. Prohlédněte si všechny modely a jejich unikátní funkce, spotřebiče, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

SPOTŘEBIČE HOOVER S PŘIPOJENÍM K WI-FI
.
 

VÝKON

Se spotřebičemi Hoover a aplikací hOn, nemusíte nic kontrolovat fyzicky, všechny informace o výkonu, stavu spotřebiče a spotřebě máte k dispozici v aplikaci. Aplikace hOn vám nabídne i tipy, jak optimalizovat výkon a výsledky spotřebičů, jak správně pečovat o prádlo nebo jak správně skladovat potraviny. A to vše je možné sledovat či nastavit, aniž byste museli být doma.

 

POHODLÍ

S aplikací získáte mnoho dalších extra funkcí a extra obsahu, které vám umožní využívat váš Hoover spotřebič na maximum, tou nejpohodlnější, intuitivní cestou. Pomáháme vám u vás doma vytvořit lepší moderní prostředí. Staráme se o zdravé prostředí vašeho domova, nabízíme hygienické prací programy, širokou řadu receptů a rad na správné skladování všech potravin v lednici.

 

DŮVĚRA

Prodlužte výdrž vašeho Hoover spotřebiče pomocí tipů a rad pro údržbu a pravidelných notifikací, které aplikace nabízí. Společnost Hoover je na trhu již více než 100 let. Letité zkušenosti se vždy snažíme propojit s důrazem na kvalitní výkon a nejnovější technologie. Snažíme se starat o naše zákazníky a dělat jejich život pohodlnější.

ČIŠTĚNÍ

 

MONITOROVÁNÍ KVALITY VZDUCHU

Chtěl bych mít kvalitu vzduchu u mě doma vždy pod kontrolou, jak to udělám?“ Aplikace hOn umožňuje sběr dat o vzduchu jak uvnitř tak venku. Nabízí tak přehled o znečištění vzduchu a informace o  vlhkosti a teplotě v reálném čase. Na základě těchto dat přizpůsobuje nastavení čističky, která tak může zajistit tu nejlepší kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Stačí připojit čističku H-PURIFIER k aplikaci a vstoupit do světa inovací, které zajistí zdravý vzduch pro vás i vaši rodinu.

Zjistěte více
 

PŘIZPŮSOBENÉ NASTAVENÍ PRO ALERGIKY

„Trpím mnoha alergiemi. Existuje řešení, jak je sledovat nebo neutralizovat?“ Aplikace hOn, používaná společně s H-PURIFIER, se vždy stará o zdraví všech lidí, i těch citlivých. Pomáhá snižovat vzdušné ultrajemné částice jako různé pachy a alergeny, které mohou být aktivovány v různých ročních obdobích, například pyly. Aplikace hOn může monitorovat přítomnost venkovních pylů a komunikovat jejich přítomnost s produktem, čímž minimalizuje a zabraňuje příznakům alergie.

Zjistěte více

PRANÍ A MYTÍ

 

Tipy a statistiky

"Mohu nějak optimalizovat spotřebu a výkon mého spotřebiče?" Aplikace vám se všemi dotazy pomůže. Sledujte dostupná data, měňte svoje návyky a snižujte tak spotřebu spotřebiče. Pokud během používání nastane nějaký problém, aplikace vám poradí, jaké jsou nejlepší kroky k jeho rychlému řešení.

 

Naplánovaná údržba

"Mám pocit, že moje pračka nepere tak dobře, jako dříve, výsledky vůbec nejsou stejné jako na začátku používání. Co mám dělat?" V aplikaci můžete snadno naprogramovat upozornění na pravidelnou údržbu, resp. spuštění pracího cyklu pro odstranění vodního kamene a čištění filtru. Zajistíte tak jeho spolehlivost a výkon po několik dalších let.

Funkce Scan to Care

"Chci se zbavit otravných štítků a cedulek na prádle, ale nechci přijít o instrukce k praní." Díky funkci Scan to Care už na tento problém nikdy myslet nemusíte! Štítek vyfotíte, uložíte do chytré aplikace a vytvoříte si tak vlastní virtuální šatník. Nová aplikace hOn sbírá a ukládá všechny vámi vyfocené štítky a jakmile se pustíte do praní, doporučí vhodný program podle kousků, které zrovna perete.

 
 
 
 

PEČENÍ

 

Hlasový asistent

"Pro komunikaci s mým spotřebičem chci použít chytrý reproduktor jako hlasového asistenta, je to možné?" Samozřejmě! Pomocí hlasového asistenta můžete mluvit přímo do reproduktoru Google Home nebo Alexa od Amazonu a zadávat tak příkazy, jako je zapnutí nahřívání trouby. Můžete se ptát na aktuální stav pokrmu, nebo vyslovit příkaz pro změnu teploty.

 

Zdravé recepty jen pro vás

"Hledám nějaký zajímavý, ale zdravý recept, který bych mohl/a uvařit mým přátelům, co teď?" Aplikace vám doporučí exkluzivní zdravé recepty, vytvořené šéfkuchaři, jedničkami ve svém oboru! Snadno tak můžete následovat krok po kroku celý postup a vytvořit pro vaše hosty jedinečnou delikatesu. Úspěch garantován!

CHLAZENÍ

 

Seznam položek

"Věčně někam spěchám a nestíhám sledovat datum spotřeby potravin v mojí lednici. Co s tím?" Vytvořte si vlastní seznam položek v lednici v aplikaci hOn a propojte svůj kalendář s nákupním seznamem - vždy tak budete mít pod kontrolou, co máte aktuálně v lednici, informaci o blížícím se datu spotřeby a informaci o tom, co je třeba dokoupit.

 

Funkce Iced Drink Coach

"Na poslední chvíli plánuji večeři a potřebuji rychle vychladit víno. Jak proces urychlit?" Použijte aplikaci! Neplýtvejte časem díky funkci Iced Drink Coach, nastavte si potřebnou teplotu po cestě z práce, podle velikosti a druhu lahve.