Pára, hygiena a ochrana pro váš domov

Prohlédněte si všechny parní produkty řady STEAM CAPSULE, které nabízí šetrnou přirozenou péči o různé druhy povrchů.

STEAM CAPSULE je řadou vysavačů, která pečlivě čistí váš domov, bez použití chemických přípravků, tedy 100% přírodní cestou a umožňuje vám užívat si bez obav bezpečného a zdravého prostředí. Nečistotu z vaší podlahy odstraní za pomocí intenzivní síly teplé páry. Produkty řady STEAM CAPSULE používají k čištění a dezinfekci obyčejnou vodu. Pára navíc nezanechává na vaší podlaze žádné toxické pozůstatky a účinně odstraní všechny bakterie a viry.

 

STEAM CAPSULE 2v1: PÁRA, KTERÁ ÚČINNĚ DEZINFIKUJE VŠECHNY TYPY PODLAH

STEAM CAPSULE 2v1 funguje jako tyčový parní čistič, ale i jako samostatný ruční parní čistič. Součástí balení je také sada příslušenství, která rozšiřuje možnost použití čističe např. o možnost hloubkového čištění různých druhů povrchů. Je vhodný pro použití na podlahy, ale také pro dezinfekci povrchů jako jsou zrcadla, okna, dlaždičky v koupelně, ale i pro čištění pohovek a jiného nábytku.

Zjistit více
 

Steam Capsule double brush

STEAM CAPSULE nabízí pomoci i při úklidu po vašich dětech nebo domácích mazlíčcích. Efektivní je díky dvěma kartáčům v jednom: obdélníkový kartáč si hravě poradí s velkými plochami, trojúhelníkový kartáč se dostane i do hůře dostupných prostor a rohů místností. Pára je připravena za pouhých 30 vteřin, váš dům zvládne dezinfikovat až celých 25 minut.

Zjistit více
 

STEAM CAPSULE

STEAM CAPSULE je vhodný pro všechny povrchy, včetně laminovaných nebo dřevěných podlah (za předpokladu, že jsou plně utěsněny). Velká kapacity nádoby na vodu umožňuje pohodlný úklid celého domu bez nutnosti doplnění nádrže.

Zjistit více