Společnost Hoover představuje vysavač Synthesis

Synthesis je nejinovativnější bezsáčkový multicyklonový válcový vysavač v sortimentu značky Hoover, který v sobě spojuje inovace, technologii i design.

Nová technologie výkonného aktivního stlačování PACT patentovaný společností Hoover zajišťuje vždy maximální výkonnost.

Nízká spotřeba energie, méně častá údržba a bezkonkurenční kapacita nádoby na prach – proto se jedná o jedinečný vysavač.

10 litrů prachu stlačeného do objemu 1 litru! 

 

Inovace a technologie

Řada Synthesis byla navržena pomocí inovativních patentovaných technologií společnosti Hoover a zajišťuje mimořádné výsledky čištění se špičkovou energetickou efektivitou.

 

 

Až 10 litrů prachu vtěsnaných do 1 litru*

PACTPACT je inovativní technologie, která stlačí veškerý prach vysátý ve vaší domácnosti. Motorem poháněná středová spirála se nepřetržitě otáčí a stlačuje prach uvnitř nádoby, která se postupně zvětšuje.

* Testy stlačení provedeny v laboratořích společnosti Hoover za využití prachu ze skutečných domácností. Stlačení měřeno pomocí prachu vysátého modelem Hoover XP71. Výsledky se mohou lišit v závislosti na materiálu a prostředí.

 

Vysoce účinná multicyklonová technologie

Tecnologia AirvolutionTechnologie Airvolution Multicyklonová technologie Airvolution zajišťuje vysokou účinnost separace prachu. Výkonná odstředivá síla, která odděluje i ty nejjemnější prachové částice, brání ucpání filtrů a zajišťuje trvale konstantní výkon. To znamená menší údržbu filtru a méně času stráveného čištěním!

 

 

ZVĚTŠUJÍCÍ SE NÁDOBA           

Vysavač Synthesis disponuje exkluzivní nádobou na prach, která se s větším množstvím prachu zvětšuje a může obsahovat až 10 litrů prachu.*

* Testy stlačení provedeny v laboratořích společnosti Hoover za využití prachu ze skutečných domácností. Stlačení měřeno pomocí prachu vysátého modelem Hoover XP71. Výsledky se mohou lišit v závislosti na materiálu a prostředí.

Maximální výkonnost

Inovativní technologie PACT a Airvolution spolu s vysokou účinností motoru a speciálními kartáči, navrženými společností Hoover, umožňují výrobkům řady Synthesis dosahovat maximální výkonnosti.

 

Vynikající energetická účinnost

Vynikající energetická účinnost

Class A energy rating guarantees extraordinary cleaning performance at reduced energy consumption.

Vysoká výkonnost na tvrdých podlahách

Vysoká výkonnost na tvrdých podlahách              

Mimořádná výkonnost čištění na tvrdých podlahách – 111% účinnost odstranění nečistot.

Maximální účinnost filtrace

Vyfukovaný vzduch je vždy čistý díky HEPA filtru, který zajišťuje účinnost filtrace až 99,98 %.

Mimořádně tichý

Mimořádně tichý                  

Vysavač Synthesis je jedním z nejtišších válcových vysavačů ve své kategorii s hlučností pouhých 75 dB(A).

Maximální čistota

Řada Synthesis je ideální pro alergiky, kteří nesmí přijít do kontaktu s prachem.

 

Žádné množení bakterií

Prachová komora pokrytá ionty stříbra zamezuje růstu bakterií. Vysavač Synthesis je tak ideální pro alergiky a domácnosti s mazlíčky.

Žádný styk s prachem

Nádoba na prach vysavače Synthesis má velký objem, snadno se odnímá a vyprazdňuje a chrání před jakýmkoliv kontaktem s prachem. Navíc omyvatelný HEPA filtr zadrží i ty nejjemnější prachové částice.

Jedinečný design

Řada Synthesis byla navržena stylově a tak, aby poskytovala maximální výkon a stálost v jedinečném a vybroušeném provedení.

Praktický displej LED umožňuje  sledování stavu vysavačů řady Synthesis. Zvláštní ukazatele vám pomohou vždy používat spotřebiče řady Synthesis správně.

 

 

 

 

Příslušenství

Díky chytré rukojeti s integrovaným kartáčem a příslušenství, které je součástí, odstraníte prach i z těch nejcitlivějších povrchů.

 

Parquet Extra

Kartáč Parquet Extra zajišťuje díky svým měkkým štětinám a plstěným kolečkům účinné a správné čištění na všech podlahách, a to i citlivých (například na parketách).

Mini Turbobrush

Mini Turbobrush

Speciální kartáč Mini Turbobrush vyrobený přímo pro čištění potahů je ošetřen ionty stříbra, které brání množení bakterií.

Příslušenství po ruce

Praktické příslušenství vysavače Synthesis lze skladovat na trubici, takže je vždy po ruce.