AXI, WASH THE WAY YOU LIVE

Hoover Vám hrdě představuje novou generaci praček a praček se sušičkou AXI, první spotřebič, který s Vámi opravdu komunikuje.

Zjistit více

H-Free

Neuvěřitelně lehký bezdrátový vysavač H-Free s výjimečným výkonem pro snadné a pohodlné vysávání bez omezení.

Zjistit více

Synthesis

Synthesis je nejinovativnější bezsáčkový multicyklonový válcový vysavač v sortimentu značky Hoover, který v sobě spojuje inovace, technologii i design

Zjistit více
IronVision

IronVision 360°

Díky desce, kterou lze nastavit na tři úrovně teploty, zaručuje nový žehlicí systém Hoover IronVision 360° dokonalé výsledky na jakémkoliv typu látky.

Více informací o této řadě
Dynamic Extreme

Dynamic Extreme

Chtějte od své pračky jen to nejlepší – mimořádně tiché, s moderním designem a nízkou spotřebou pro špičkový a vysoce spolehlivý výkon. 

Zjistit více
Rhaposdy

Rhapsody

Výkon na nejvyšší úrovni s technologickou inovací a elegantním designem. Vysavač Rapsody vybavený exkluzivní technologií HSpin-Core, novým patentovaným systémem Hoover na separaci prachu, umožňuje snadnou manipulaci při vyprazdňování nádoby na prach, čímž se zabrání jakémukoliv kontaktu s prachem.

Zjistit více
Vanity Collection

Vestavné spotřebiče Vanity

Technologie a minimalistický design se snoubí v řadě spotřebičů jemných tvarů, kde se lehkost vysoce kvalitního skla pojí s pevností oceli, aby daly vzniknout elegantnímu vzhledu se sofistikovanými rysy.

Zjistit více
Robot vacuum cleaners

Robo.com3

Nová generace robotických vysavačů značky Hoover s exkluzivní navigací AAI™, senzorem prachu a možností ovládání vysavače přes Wi-Fi síť.

 

Zjistit více
Showroomu

Hoover Showroom

Přijďte se podívat do našeho nově otevřeného showroomu v Praze 8 Karlíně. Poznejte technologie budoucnosti na vlastní kůži, zkuste si ovládat pračku, troubu nebo třeba robotický vysavač pomocí chytrého telefonu. V showroomu najdete všechny volně stojící i vestavné spotřebiče a celou řadu vysavačů, parních mopů, žehliček i parních center. Otevřeno máme každý všední den.

Zjistit více
Ultra Vortex

Ultra Vortex

Vysavač Ultra Vortex pomáhá zachovat zdravé prostředí pro vaši rodinu odstraněním alergenů, prachu a roztočů z vašich matrací, potahů, polštářů a čalouněného nábytku, například pohovek.

Zjistit více

Newsletter