Které jsou nejlepší 3 pračky třídy A od značky Hoover

null

Novým štítkem třídy A jsou označeny pračky vyznačující se nejvyšší účinností z hlediska energetické spotřeby Toto jsou nejlepší pračky třídy A od značky Hoover, pokud jde o spotřebu a další přednosti

Při nákupu a vědomé volbě domácího elektrospotřebiče patří k nejdůležitějším kriteriím výběru energetický štítek.

Jaké pračky s energetickým štítkem A nabízí Hoover a jaké jsou jejich přednosti z hlediska spotřeby, funkcí a speciálních programů?

Pračky energetické třídy A: vlastnosti

Nový štítek, zavedený v roce 2021, nastavil nová kriteria klasifikace domácích spotřebičů  podle stupnice energetické účinnosti od A do G.
Charakteristiky, které jsou společné pro pračky energetické třídy A, nepředstavují pouze spotřebu energie a spotřebu vody, ale rovněž emise hluku při odstřeďování, uvedené na štítku v dB(A).

Pračky třídy A: které jsou nejlepší?

Pračky Hoover s energetickou třídou A dokážousnížit spotřebu až o 51% oproti výrobkům třídy G. Jsou vybaveny inteligentními programy, které umožňují minimalizovat plýtvání a maximalizovat účinnost; toto jsou tři modely, které předznamenávají revoluci ve vašem praní:

  • H-WASH 550: dokáže navrhnout správné dávkování pracího prostředku, aby se zabránilo zbytečnému plýtvání a díky App hOn umožňuje sledovat údaje o spotřebě v reálném čase, díky čemuž lze monitorovat a pružně upravovat návyky při používání tohoto spotřebiče;
  • H-WASH 500: k úspoře energie (a tím i šetření financí) díky energetické klasifikaci A dodejme schopnost minimalizovat spotřebu a vyhnout se plýtvání. Motor nové generace Eco-Power Inverter, například, dokáže přizpůsobit způsob praní náplni, čímž se zvýší účinnost o 60%. Díky připojení k aplikaci hOn i tato pračka dokáže nabídnout vhodné dávkování pracího prostředku pro daný objem náplně;
  • H-WASH 300 PLUS: díky funkci KG Mode dokáže tato pračka vážit prádlo a úměrně přizpůsobit spotřebu vody, energie a čas trvání pracího cyklu.

Pračky energetické třídy A: přednosti 

Je celá řada důvodů, proč investovat do pračky s vysokou energetickou účinností: mluvíme zde o technologicky nejvyspělejších pračkách, které trh nabízí a které mají přednosti z hlediska finančních úspor i ochrany životního prostředí. Kromě výrazné úspory nákladů dokážou tyto pračky rovněž pomoci naší planetě. Odhaduje se, že vysokoúčinná pračka spotřebuje nejméně o  50% méně vody ve srovnání s modely s nižší energetickou klasifikací na štítku a o cca 20-50% méně elektrického proudu.

A nakonec, pro ještě ekologičtější praní se doporučuje používat koncentrovaný prací prostředek: prací prostředek řady Ecological Care+Protect se vyrábí ze surovin rostlinného původu, které jsou biologicky rozložitelné a zaručuje nižší dopad na životní prostředí.

Nač ještě čekat? Vyberte si pračku s vysokou účinností, která nejlépe vyhovuje vaším potřebám a udělejte z praní chytrou zkušenost!

Prohlédněte si také

Newsletter