Užijte si dokonalé praní s pračkou H-WASH 500

null

Dlouhodobý výkon, vysoká účinnost

Pokud bychom měli popsat dokonalé praní, bylo by to pravděpodobně takové, které vám zajistí měkké, krásně vonící a plně hygienické oblečení a zároveň spotřebuje takové množství energie, které je šetrné k životnímu prostředí i k vašim účtům. 

Zdá se vám to nemožné? S pračkou Hoover H-WASH 500 to možné je. Vysoce účinná pračka s předním plněním a s dlouhou životností, která poskytuje fantastické výsledky při péči o vaše prádlo.

Zde je vše, co o ní potřebujete vědět.

Větší efektivita, menší náklady

Pračka s nejvyšší energetickou třídou může být o něco dražší než ostatní, ale z dlouhodobého hlediska bude určitě dobrou volbou. Vysoká účinnost znamená, že spotřebuje méně vody, energie, a dokonce i pracího prostředku. Když si náklady spočítáte, je to opravdu rozdíl. Pračka H-WASH 500 je zařazena do třídy A, která je nejlepší ve své kategorii a snižuje spotřebu až o 51 % ve srovnání s třídou G. Co to znamená z technického hlediska?

Pračka je vybavena invertorovým motorem Eco-Power, nejtrvanlivější a nejvýkonnější pásovou technologií dostupnou na trhu. Invertorový motor pračky prodlužuje její životnost a zároveň zajišťuje maximální tichost a vynikající výsledky po delší dobu. Navíc přizpůsobuje praní konkrétní várce prádla a dosahuje tak o 60 % vyšší účinnosti.

Maximální péče a bezpečnost

Kompletní sada pečujících pracích cyklů pro vaše prádlo? Ano, existuje. Různé typy oděvů a vláken vyžadují různou péči. S pračkou H-WASH 500 můžete pro každý z nich použít specifický cyklus. Od cyklu Allergy Care pro hloubkové čištění, dezinfekci a antialergické působení, přes cyklus Soft Care pro jemné oděvy až po cyklus Fitness pro sportovní oblečení.

Pokud hledáte extra bezpečnost a ochranu pro vaše prádlo, postačí vám cyklus Hygiene. Je určen k odstranění alergenů a bakterií, na delší dobu zvyšuje teplotu praní až na 60 °C a na konci prodlužuje fázi máchání, čímž poskytuje úplnou dezinfekci vašeho oblečení a zajišťuje nejlepší hygienu a péči pro vaši rodinu.

Váš osobní poradce

Už se vám někdy stalo, že jste při praní prádla potřebovali pomoc? S pračkou H-WASH 500 budou chyby při praní jen vzdálenou vzpomínkou. Automatické dávkování Care Dose vypočítá správné dávkování pracího prostředku nebo změkčovadla, zatímco cyklus Auto Care vybere a automaticky nastaví nejvhodnější program, který zaručí nejlepší výsledky bez plýtvání.

Vylepšený zážitek

Pokud hledáte další obsah, můžete pračku připojit k aplikaci hOn prostřednictvím chytrého telefonu a vylepšit si tak komfort při praní. Funkce Scan to Care vám umožní vytvořit si virtuální šatník a získat návrhy nejlepšího programu péče o vaše věci. Můžete také zkontrolovat stav, nastavit naprogramovanou údržbu a získat údaje o spotřebě v reálném čase pro zvýšení efektivity.

Zjistěte více o pračce H-WASH 500!

Prohlédněte si také

Newsletter